شهرخبر

بازگشت به روسیه راحت‌ترین و بدترین انتخاب ممکن برای مهاجم تیم ملی فوتبال ایران است.

سردار آزمون

به گزارش همشهری‌آنلاین، این روزها گمانه‌زنی در مورد بازگشت سردار آزمون به لیگ روسیه افزایش پیدا کرده است. چندی پیش یکی از مطبوعات این کشور از احتمال حضور دوباره مهاجم تیم ملی کشورمان در سرزمین تزارها خبر داده بود و حالا سرمربی زنیت هم نسبت به در اختیار گرفتن سردار ابراز علاقه کرده است.

گفته می‌شود سرگئی سماک علاقه‌مند است با توجه به شرایط بد آزمون در لورکوزن، دوباره او را برای بازگشت به این تیم وسوسه کند. البته که این می‌تواند یک انتخاب آسان با نتیجه قطعی و موفق باشد، اما برای آزمون بازگشت به عقبی وحشتناک محسوب می‌شود. اگرچه از زمان پیوستن او به لورکوزن اوضاع بر وفق مرادش پیش نرفته است، اما مسلما راهش این نیست که آزمون به نقطه قبلی بازگردد.

بسیاری عقیده دارند همینطوری هم او خیلی دیر دل از لیگ سطح پایین روسیه کند و شاید اگر زودتر به یکی از ۵ لیگ معتبر دنیا پیوسته بود شرایط دیگری برایش رقم می‌خورد. به هر حال وفق پیدا کردن با بوندس‌لیگا کار دشواری است و مصدومیت بدهنگام سردار هم شرایط را برای او سخت‌تر کرد.

امیدواریم آزمون وسوسه نشود و بعد از جام‌جهانی با روحیه بهتر و توان بیشتر برای تثبیت جایگاهش در لورکوزن بجنگد. مخصوصا که ژابی آلونسو هنوز او را درست و حسابی ندیده؛ کسی چه می‌داند، شاید وضعیت سردار هم با حضور مربی جدید زیر و رو شد.