شهرخبر

برگزاری جشنواره فیلم کوتاه تهران عملکرد درستی بود/ حرف معترضان را بشنویم

برگزاری جشنواره فیلم کوتاه تهران عملکرد درستی بود/ حرف معترضان را بشنویم

محمدرضا فرجی در حاشیه بازدید از سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران گفت: باید به حرف‌ افرادی که معترض هستند و ناراحتی‌هایی دارند، توجه شود اما در صورت کلی برگزار نشدن جشنواره قطعا عملکرد درستی نیست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از ستاد خبری سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، محمدرضا فرجی مدیرکل توسعه فناوری، سینمایی، سمعی و بصری سازمان سینمایی در حاشیه حضور در سی و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران درباره اهمیت این جشنواره و سینمای کوتاه گفت: من معتقدم این جشنواره باید برگزار می‌شد و دلیل برگزار نشدن آن را به هیچ عنوان درک نمی‌کنم، چراکه این جشنواره علاوه بر اینکه از نظر بعد ملی‌ اهمیت دارد، در حوزه بین‌المللی نیز رویدادی شناخته شده و جشنواره‌ای جوان‌پسند با حضور فیلمسازان جوان و مستعد است به همین دلیل هرچه پر رونق‌تر برگزار شود، چشم‌انداز درخشان سینمای کوتاه را برای سینمای بلند نیز نمایان می‌کند.

 

این مدیر سینمایی بیان کرد: به دلیل اهمیتی که فیلم کوتاه در سینمای ایران دارد باید به آن توجه ویژه شود و توجه به جشنواره فیلم کوتاه تهران بسیار قابل احترام است و باید قدر جشنواره‌های این چنینی را بیش از پیش بدانیم البته که باید به حرف‌ افرادی که معترض هستند و ناراحتی‌هایی دارند، نیز توجه شود. اما برگزار نشدن جشنواره قطعا عملکرد و تصمیم درستی نبود و با توجه به مشاهداتم از جشنواره و اخباری که خواندم، استقبال از دوره سی‌ونهم جشنواره نیز به خوبی صورت گرفت و به برگزار کنندگان این رویداد تبریک می‌گویم.
سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به دبیری مهدی آذرپندار امروز دوشنبه 2 آبان با معرفی برگزیدگان بخش‌های مختلف به کار خود پایان می‌دهد.

انتهای پیام/