شهرخبر

کارزار تحریم و سوزاندن محصولات برند «زارا» توسط فلسطینیان

کارزار تحریم و سوزاندن محصولات برند «زارا» توسط فلسطینیان

فلسطینیان در اعتراض به حمایت برند مشهور پوشاک «زارا» از یک نماینده نژادپرست و افراطی پارلمان اسرائیل، کارزار تحریم و سوزاندن محصولات این شرکت را آغاز کرده اند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، پس از افشای حمایت نمایندگی برند مشهور «زارا» در سرزمین‌های اشغالی از «ایتامار بن گویر» نماینده افراطی پارلمان رژیم صهیونیستی، فلسطینیان در اعتراض به این اقدام شرکت پوشاک زارا، کارزار تحریم و سوزاندن محصولات این برند را سازماندهی کرده‌اند.

بن‌گویر رهبر حزب نژادپرست «قدرت یهودی» هفته گذشته به همراه جمعی از شهرک‌نشینان افراطی با حضور در محله «شیخ‌جراح» قدس، اقدام به تهدید فلسطینیان با اسلحه کمری خود کرد که با حتی با واکنش پلیس رژیم صهیونیستی روبرو شد.

رژیم صهیونیستی (اسرائیل) , فلسطین , انتخابات رژیم صهیونیستی ,

وی در مصاحبه‌ای تلویزیونی نیز در پاسخ به سوال مجری که از وی پرسیده بود آیا حاضر است عامل سوزاندن خانواده فلسطینی «دوابشه» را ترویست بنامد یا خیر؟ از پاسخ به این سوال طفره رفت تا حمایت تلویحی خود را از این جنایت غیرانسانی نشان دهد.

در سال 2015 گروهی از شهرک‌نشینان اقدام به آتش‌زدن منزل خانواده دوابشه در منطقه دوما در جنوب نابلس کردند که در جریان این جنایت پدر و مادر این خانواده به همراه نوزاد 18 ماهه‌شان زنده زنده در آتش سوختند و یکی دیگر از فرزندان نیز دچار سوختگی بسیار شدید شد.

انتهای پیام/