شهرخبر

دیدار رئیس شورای ائتلاف با خانواده شهید مدافع امنیت سلمان امیراحمدی+ تصاویر

دیدار حداد عادل با خانواده شهید سلمان امیراحمدی

دکتر حداد عادل به همراه دبیر و سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با حضور در منزل شهید سلمان امیراحمدی، از این شهید مدافع امنیت و خانواده شهیدپرور امیراحمدی تجلیل و قدردانی کردند.

به گزارش مشرق؛ دکتر غلامعلی حداد عادل رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب بعدازظهر ۴شنبه ۲۷مهر به منظور قدردانی از مجاهدت و مظلومیت شهدای مدافع امنیت باهمراهی تنی چندازاعضای این شورا به دیدار خانواده شهید سلمان امیراحمدی رفت و از بزرگواری و عظمت پدران، مادران، همسران و فرزندان شهدای انقلاب اسلامی به ویژه شهدای امنیت کشور تجلیل و قدردانی کردند.

دیدار رئیس شورای ائتلاف با خانواده شهید مدافع امنیت سلمان امیراحمدی+ تصاویر

در ابتدای این دیدار، رئیس شورای ائتلاف با عرض تبریک و تسلیت به مادر، همسر و برادر شهید سلمان امیراحمدی، تاکید کرد : وظیفه ای برعهده خود می دانستیم که خدمت شما برسیم و اظهار همدردی کنیم. شما خانواده بزرگ و شهیدپروری هستید. پدر خانواده صاحب مجاهدت و جانباز ترور منافقین و دوران دفاع مقدس بودند که در سال ۹۸ به رحمت خدا رفتند. پسر دیگر این خانواده یعنی آقاروح الله شهید امربه معروف هستند که در سال ۱۳۸۵ به شهادت رسیدند و این روزها هم فرزند دیگری به نام سلمان را به عنوان شهید مدافع امنیت تقدیم نظام اسلامی کردند. از خداوند متعال می خواهیم مقام و جایگاه شهیدان را درک کنیم. سلمان شما هم مثل همه شهدای بسیجی مظلوم واقع شده اند. شهادت سلمان دل همه ما را سوزاند و شما داغ مضاعف دیدید.

دیدار رئیس شورای ائتلاف با خانواده شهید مدافع امنیت سلمان امیراحمدی+ تصاویر

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در ادامه افزود: اتفاقی که به بهانه فوت خانم مهسا امینی افتاد پدیده عجیبی بود. دشمن در صدد کشته سازی و ایجاد هیجان بود. دشمنان می خواستند با موجی از کشته سازی و گرفتن هفتم و چهلم و مشابهت سازی با سال ۵۷،   فضای کشور را به سمت آشوب و هرج و مرج بکشاند اما ایثار و فداکاری نیروهای بسیجی و انتظامی مانع اجرای پروژه دشمن شد. نیروهای مدافع امنیت ما گفتند ما برای خنثی سازی پروژه دشمن حاضریم جان خودمان را بدهیم اما نمی گذاریم طراحی دشمن عملیاتی شود. ما جانمان را می دهیم تا کسی کشته نشود. و تقدیم ۲۶ شهید امنیت و برکت خون آنان از جمله سلمان عزیز باعث شد تا فتنه انگیزی دشمن خنثی شود.

دیدار رئیس شورای ائتلاف با خانواده شهید مدافع امنیت سلمان امیراحمدی+ تصاویر

حدادعادل در پایان افزودند: وظیفه داریم از شما به عنوان  مادری که چنین فرزندان مجاهد و ولایتمداری را تربیت و پرورش دادید تشکر کنیم و همچنین از همسر شهید سلمان امیراحمدی قدردانی کنیم که با متانت هرچه تمام و زینب گونه و با افتخار چهره یک زن ایرانی را به نمایش گذاشتند و انشالله شهدای شما با شهدای کربلا محشور شوند و همه شما در سایه عنایات خداوند و همچنین خانم فاطمه زهرا و حضرت زینب سلام الله علیهما مشمول برکات آن حضرات باشید.

در این دیدار مادر شهیدان سلمان و روح الله امیراحمدی با تشکر از حضور دکتر حدادعادل و اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب طی سخنانی گفت: این دو فرزندی که تقدیم گردم هدیه ناقابلی است گه انشالله خداوند قبول بفرماید. مطمئن هستیم این کشور صاحب دارد و این خون ها اثرات خود را خواهند گذاشت و مشکلات مردم حل خواهد شد. دعا می کنیم این پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی که در دست رهبر عزیزمون قرار دارد توسط خود ایشان به حضرت صاحب الزمان تحویل داده شود.

دیدار رئیس شورای ائتلاف با خانواده شهید مدافع امنیت سلمان امیراحمدی+ تصاویر

دکتر حداد عادل در این دیدار همچنین نسخه ترجمه شده ای از یک جلد کلام الله مجید که توسط ایشان ترجمه شده است را تقدیم خانواده این شهید کرد.

در این دیدار برخی اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب ازجمله رضا داوری دبیر و  امیر ابراهیم رسولی سخنگوی شورا نیز حضور داشتند.