شهرخبر
پنجشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۲

تیم پرسپولیس امروز در دیداری خارج از خانه به مصاف ملوان بندر انزلی می‌رود.

تیم پرسپولیس

به گزارش همشهری‌آنلاین، سرخ‌پوشان پایتخت در چارچوب هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر امروز میهمان ملوان در انزلی هستند. شاگردان یحیی گل‌محمدی که با ۱۸ امتیاز و به لطف تفاصل گل بهتر از رقیب سنتی خود در صدر جدول قرار دارند برای تثبیت این جایگاه نیاز مبرمی به کسب تمام امتیازات این مسابقه دارند اما انزلی‌چی‌های ۸ امتیازی با هدایت مازیار زارع برای فرار از قعر جدول حریف سرسختی برای قرمزپوشان خواهند بود.

اما پیش‌بینی می‌شود ترکیب پرسپولیس در بازی امروز چندان دچار تغییر نشود.

به این ترتیب مطابق معمول علیرضا بیرانوند علی رغم مصدومیتی که دارد امروز درون دروازه سرخ ها قرار خواهد گرفت.

در خط دفاعی همچنان زوج پورعلیگنجی و گولسیانی به میدان خواهند رفت و در جناحین هم وحید امیری و اسماعیلی فر حضور خواهند داشت. باید منتظر ماند و دید اسماعیلی فر در این بازی می تواند کیفیت سابق خود را به نمایش بگذارد یا نه. او اخیرا با انتقاداتی مواجه شده است.

اما در خط میانی کمال کامیابی نیا با بازوبند کاپیتانی به میدان خواهد رفت و در کنار او سینا اسدبیگی حضور خواهد داشت. جلوتر از دو هافبک دفاعی پرسپولیس سروش رفیعی بازی خواهد کرد.

سعید صادقی و مهدی ترابی هم به عنوان دو وینگر تهاجمی سرخ ها راهی میدان خواهند شد تا لوکادیا تنها مهاجم تیم یحیی در این بازی باشد.

البته شیخ دیاباته هم با رسیدن به آمادگی کامل شرایط حضور در ترکیب اصلی پرسپولیس را دارد و احتمالا یحیی گل محمدی در بازی امرور  این مهاجم را زودتر به میدان خواهد فرستاد.

ترکیب احتمالی پرسپولیس:

بیرانوند-پورعلیگنجی-گولسیانی-اسماعیلی فر-امیری-کامیابی نیا-اسدبیگی-رفیعی-ترابی-صادقی- لوکادیا