شهرخبر
کنایه آرمان امروز به صحبت‌های یک مسئول: چرا کارخانه وی‌پی‌ان‌سازی راه‌اندازی نمی‌کنید؟

کنایه آرمان امروز به صحبت‌های یک مسئول: چرا کارخانه وی‌پی‌ان‌سازی راه‌اندازی نمی‌کنید؟

آرمان امروز نوشت: گویا قرار است کسانی که وی پی ان خریداری می کنند از خرید خود راضی باشند! اگر این طور است چرا کارخانه وی‌پی‌ان‌سازی راه‌اندازی نشود؟

اعتمادآنلاین|

روزنامه آرمان امروز با استناد به اظهارات یک مقام مسئول در اتحادیه فناوران یارانه که گفته بود این اتحادیه تلاش می‌کند خریداران وی‌پی‌ان متضرر نشوند، نتیجه گرفته فروش فیلترشکن در کشور رسمی شده و با بیان این مطلب به کنایه از مسئولان پرسیده چرا با این تفاسیر کارخانه وی‌پی‌ان سازی راه‌اندازی نمی‌کنند؟

به گزارش آرمان امروز، نکته مهمی که در صحبت های مقام مسئول صنفی جلب توجه می‌کند این است که او پذیرفته است که در حال حاضر برخی کافی‌نت‌ها، واحدهای صنفی فناوران یارانه و خدمات موبایل اقدام به فروش فیلترشکن می‌کنند و از امکان طرح شکایت خریداران وی پی ان در اتحادیه‌ها سخن گفته و تصریح کرده است که اگر خریداران از خرید فیلترشکن رضایت نداشتند می‌توانند به اتحادیه مربوطه مراجعه و شکایت خود را ثبت کنند!

مشخص نیست اگر کسی از فیلترشکنی که خرید رضایت نداشت و به اتحادیه شکایت کرد، اتحادیه از واحدصنفی می خواهد وی پی ان معیوب را پس گرفته و وی پی ان بهتری به مشتری بدهد یا کافی نت مربوطه را بخاطر فروش یک محصول غیرقانونی جریمه یا لغو مجوز می‌کند؟!

رضا الفت نسب عضو اتحادیه کسب وکارهای مجازی هم نمی‌تواند جوابی به پرسش مذکور بدهد و به کنایه می‌گوید: گویا قرار است کسانی که وی پی ان خریداری می کنند از خرید خود راضی باشند! اگر این طور است چرا کارخانه وی‌پی‌ان سازی راه اندازی نشود؟