شهرخبر

قائم مقام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای منصوب شد

قائم مقام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای منصوب شد

طی حکمی از سوی وزیر راه و شهرسازی علی جعفری به سمت مشاور وزیر و قائم مقام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی، با صدور علی جعفری را به سمت «مشاور وزیر و قائم مقام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای» منصوب کرد. 

در متن این حکم آمده است: نظر به تعهد، توانمندی و سوابق ارزشمند انقلابی، جنابعالی را که شهره به پاک دستی و فسادستیزی، روحیه جهادی و کارآمدی هستید به عنوان « مشاور وزیر و قائم مقام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای » منصوب می کنم.

 با توجه به اهمیت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در خدمت رسانی به مردم شریف خصوصا روستائیان عزیز، نقش اساسی در حمل‌ونقل مسافرین و ترانزیت و همچنین تاکیدات ریاست محترم جمهوری در خصوص وظایف آن سازمان، موارد ذیل از جمله مطالبات اینجانب است که انتظار می رود نسبت به اجرایی شدن آن‌ها در سازمان مذکور دقت لازم را داشته و گزارش روند پیشرفت کار را ارائه دهید.

- احداث و تکمیل راه های روستایی و مناطق محروم.

- توسعه همکاری‌ها و ترانزیت بین المللی.

-  نظم بخشی و ایجاد انظباط اداری و مالی و شناسایی منافذ فساد در راستای پاسداری از بیت المال.

- ایجاد و تکمیل فرآیندهای الکترونیکی و هوشمند سازی جهت ایجاد شفافیت و کارآمدی هرچه بیشتر.

-  نوسازی و افزایش ناوگان حمل و نقل مسافری و باری.

-  نوسازی منابع انسانی و ایجاد فرآیند شایسته گزینی مدیران ستادی و استانی.

لازم به ذکر است احکام و مسئولیت‌های قبلی جنابعالی از جمله « مشاوره به اینجانب»، « دبیری هیات مرکزی و گزینش» و « مسئولیت هماهنگی برهیات‌های رسیدگی به تخلفات اداری وزارت راه و شهرسازی » همچنان به قوت خود باقی است.

امید است فرصت خدمتگذاری به اقشارمختلف مردم به ویژه محرومین و مستضعفین را ارج نهاده و با تمام توان در راستای فرامین مقام معظم رهبری (مدظلله العالی)، سیاست‌های کلی نظام مقدس جمهوری اسلامی و برنامه‌های دولت مردمی اهتمام ویژه داشته و با تمتع از تجارب خویش و در چارچوب قوانین و مقررات در ایفای بهینه و مطلوب وظایف محوله موفق و موید باشید.

ضمنا کلیه معاونین، مدیران کل ستادی، استانی و کارکنان سازمان موظف به همکاری با جنابعالی در انجام ماموریت‌های فوق الذکر هستند.

توفیقات روز افزون شما را از خداوند متعال خواستارم.

انتهای پیام