شهرخبر

eBay حامی مالی جدید اینتر شد

eBay حامی مالی جدید اینتر شد

باشگاه اینتر حامی مالی جدیدی پیدا کرده است که می‌تواند از شراکت با آن درآمد بیشتری نسبت به اسپانسر قبلی‌اش به دست آورد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم،‌ فروشگاه اینترنتی نام‌‌‌آشنای eBay آمریکا به‌زودی همکاری رسمی‌اش را با باشگاه اینتر آغاز خواهد کرد.

بر اساس اعلام سایت اف‌سی‌اینتر نیوز، نراتزوری از مدتی پیش در پی آغاز همکاری با یک اسپانسر جدید بوده است، چرا که اسپانسر فعلی‌اش، شرکت دیجیتال‌بیتس - نام این شرکت در حال حاضر روی پیراهن‌های نراتزوری درج می‌شود - رقم قابل توجهی به این باشگاه نمی‌پردازد. به همین دلیل هم رایزنی‌هایی با شرکت eBay صورت گرفته که ظاهراً به نتیجه رسیده است.

فروشگاه اینترنتی eBay پیش از این هم برای مدتی با نراتزوری همکاری داشت که البته محدود به تبلیغات محیطی برای بازی‌های تیم زنان باشگاه اینتر بود، اما به نظر می‌رسد که اکنون سطح همکاری طرفین فراتر رفته است، چرا که لوگوی شرکت آمریکایی در تبلیغات کنار زمین بازی تیم مردان باشگاه برابر سالرنیتانا هم رؤیت شد. از این رو گفته می‌شود که باشگاه اینتر به‌زودی همکاری‌‌اش با اسپانسر جدید را اعلام رسمی خواهد کرد.

eBay اولین فروشگاه اینترنتی بزرگی نیست که اسپانسر تیم‌های کالچو می‌شود، چرا که در حال حاضر شرکت آمازون نیز با باشگاه ناپولی همکاری دارد و نشان آن روی آستین پیراهن‌های این تیم دیده می‌شود.

 

انتهای پیام/