شهرخبر
ربودن دختربچه‌ها برای سرقت طلاهای‌شان / بهانه زن سارق آش نذری بود

صد آنلاین | تحقیقات در پرونده زنی جوان که به بهانه تعارف غذای نذری، ‌دختربچه‌ها را می‌ربود تا دست به سرقت طلاهایشان بزند، نشان می‌دهد که او ۴دختربچه را با این شگرد ربوده است.

حقیقات در پرونده زنی جوان که به بهانه تعارف غذای نذری، ‌دختربچه‌ها را می‌ربود تا دست به سرقت طلاهایشان بزند، نشان می‌دهد که او 4دختربچه را با این شگرد ربوده است.

تحقیقات برای دستگیری زن کودک ربا از روز چهاردهم شهریور امسال شروع شد. آن روز وقتی مادربزرگی به همراه نوه 6ساله خود به مسجد محله‌شان رفت، زن کودک ربا به بهانه دادن غذای نذری کودک 6ساله را ربود و از خانواده‌اش درخواست 50میلیون تومان پول کرد. اگرچه او تهدید کرده بود که اگر پای پلیس به ماجرا باز شود جان دختربچه در خطر است اما خانواده وی از پلیس کمک خواستند و با انجام اقدامات ویژه زن کودک‌ربا در پارکی در جنوب شرق تهران شناسایی شد. درحالی‌که چند ساعت از ربوده شدن دختربچه گذشته بود، زن کودک‌ربا با دیدن پلیس در اطراف پارک، دختربچه 6ساله را در گوشه‌ای رها کرد و متواری شد. از آن پس ردیابی‌ها به شکل ویژه برای بازداشت زن کودک‌ربا آغاز و به دستگیری او منجر شد. وی در بازجویی‌های اولیه به ربودن 2دختربچه و سرقت طلاهایشان اقرار کرد. زن 38ساله که سابقه کلاهبرداری و سرقت دارد در بازجویی‌ها گفت که دختربچه‌ها را ربوده و بعد از سرقت طلاهای آنها، رهایشان می‌کرده است. هرچند او در بازجویی‌های اولیه به ربودن 2دختر بچه اعتراف کرد اما در تازه‌ترین تحقیقات مشخص شد که 2دختر دیگر را با همین شگرد ربوده و به این ترتیب تعداد شاکیان در این پرونده به 4نفر رسیده است. این زن دیروز برای آخرین دفاع به شعبه نهم دادسرای جنایی تهران انتقال یافت و وقتی پیش روی بازپرس عظیم سهرابی قرار گرفت به ربودن 4کودک با انگیزه سرقت و اخاذی اعتراف کرد. با تکمیل تحقیقات در این پرونده، به‌زودی کیفرخواست صادر و پرونده برای رسیدگی بیشتر و صدور حکم به دادگاه فرستاده خواهد شد.