اقدام شوک خانم مربی مهدکودک برای بچه ها / مدیر مهدکودک شوکه شد + عکس و جزییات

به گزارش رکنا؛ سرهنگ امیر حسین سلیمانی گفت: در پی مراجعه خانمی ۴۵ ساله و ارائه مرجوعه قضایی به این پلیس؛ مدعی شده بود فردی ناشناس در فضای مجازی با انتشار مطالب کذب در شبکه‌های اجتماعی و ارسال پیام‌های دروغین و نادرست برای والدین بچه‌ها قصد بدنام کردن و تخریب مهدکودک را دارند، رسیدگى به این پرونده به‌صورت ویژه در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

وی گفت: پس ازحضور شاکیه، پرونده اولیه با هماهنگی مقام قضایی تشکیل شد و با جمع‌آوری مدارک و مستندات مربوطه توسط کارشناسان پلیس فتا، سرانجام متهم شناسایی و به این پلیس احضار شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در ابتدا متهم منکر ارتکاب جرم خود شد؛ ولی پس از مواجهه با مدارک و مستندات احصاء شده توسط کارشناسان این پلیس به ناچار لب به اعتراف گشود و مشخص گردید این فرد که مربی سابق مهدکودک بود به دلیل کینه و مشکلاتی که قبلا با شاکیه در محیط کار داشته است، اقدام به چنین کاری کرده بود.

سرهنگ سلیمانی افزود: برابر قانون هرگونه توهین، اهانت و یا پخش تصاویر شخصی افراد در فضای مجازی جرم محسوب شده و عواقب جبران ناپذیری برای فرد به همراه دارد، لذا رعایت اخلاق در فضای سایبر و به خصوص شبکه‌های اجتماعی امری مهم محسوب می‌شود.

رئیس پلیس فتا استان فارس خاطر نشان کرد: پلیس فتا به‌صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به شهروندان بوده و کاربران می‌توانند در صورت مواجهه با هرگونه موارد مشکوک آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir بخش گزارش‌های مردمی و یا با شماره ۰۹۶۳۸۰ با ما در میان بگذارند.