شهرخبر

مدیرکل جدید دفتر تبلیغات و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شد

مدیرکل جدید دفتر تبلیغات و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی، عباس محمدیان را به عنوان مدیرکل جدید دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب کرد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی، عباس محمدیان را به عنوان مدیرکل جدید دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب کرد.

محمدیان کارشناسی خود را در رشته مدیریت تبلیغات، کارشناسی ارشد و دکتری خود را در رشته علوم ارتباطات پشت سر گذاشته است و هم اکنون به عنوان مدرس دانشگاه و پژوهشگر حوزه علوم ارتباطات در فضای علمی کشور و منطقه شناخته شده است.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از جمله مهمترین سوابق عباس محمدیان می‌توان به ریاست سازمان بسیج رسانه کشور و عضویت در هیئت‌های منصفه جرائم مطبوعاتی ، رسانه‌ای و سیاسی اشاره کرد.

همچنین محمدیان در حوزه منطقه‌ای نیز فعالیت داشته و به عنوان مدیر فرهنگی رویدادهای گوناگونی را در کشورهای حوزه مقاومت اجرا کرده است و کتاب‌هایی چون «راهنمای دیپلماسی عمومی در ماموریت‌‎های برون مرزی» و «فرهنگ نامه شهدا» از جمله آثار وی در حوزه تألیف و نشر است.

انتهای پیام/