شهرخبر

سرلشکر سلامی:

دشمنان می‌خواهند نبرد را به درون ذهن و قلب جوانان ما بکشند/ جوانان مهره شطرنج سیاسی دشمن نشوند

سردار سلامی- نما

فرمانده کل سپاه گفت: ورزشکاران مروت و جوانمردی را از امیرالمومنین آموخته اند و با حضور در جبهه‌ها مدال و پلاک را با هم برگردن انداختند.

به گزارش مشرق، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در دومین کنگره ملی شهدای ورزش کشور که در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار شد، اظهار داشت: امروز دشمن سناریویی را در پیش گرفته است و با اقدامات شیطانی از طریق رسانه‌ها در حالی که ما می‌بینیم از درون اتاق‌های فکر در واشنگتن و نیویورک و در برخی کشورهای اروپایی و عوامل خود در ریاض  در حال تلاش برای بر هم زدن دستاوردهای بزرگ حاصل خون شهیدان است.


فرمانده کل سپاه ادامه داد: دشمن نمی‌تواند درخشش‌های ایران اسلامی را ببیند، دشمنان نمی‌توانند ایران عبورکننده از فراز تحریم‌ها را ببینند، دشمنان نمی‌توانند ایران سربلند و عزتمند و ایران فاتح قله‌های سخت را ببیند.

وی افزود: عده قلیلی از جوانان کشور تحت تأثیر القائات دشمن قرار گرفتند و به این جوانان اندک می‌گویم که دشمن را بشناسید و مهره شطرنج سیاسی دشمن علیه کشور نشوید؛ شما نباید پیاده‌نظام ژنرال‌های سیاسی دشمنانمان بشوید، این دشمنان هرگز خیرخواه شما نیستند و آن‌ها را می‌شناسیم؛ این‌ها شیطانند!

این خبر تکمیل می‌شود.....