انهدام باند ضدامنیتی در خوزستان/ کشف سلاح های جنگی!

سردار سید محمد صالحی با اعلام این خبر اظهار کرد: پلیس امنیت عمومی خوزستان با تسلط اطلاعاتی و اقدامات فنی طولانی مدت شبکه‌ای از فعالیت یک باند قاچاق سلاح و مهمات بین استانی که با ارتباط گیری با قاچاقچیان یک کشور بیگانه از طریق یکی از استان‌های غربی اقدام به ورود سلاح جنگی به داخل استان خوزستان می‌کردند، مطلع شدند.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، وی افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی استان با طرح‌ریزی عملیاتی دقیق و انجام اقدامات خاص اعضای باند سه نفره را که با انتقال محموله سلاح به شهرستان شوش قصد توزیع آن را داشتند با همکاری رده همنام آن شهرستان طی عملیات‌های ضربتی و منسجم دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان تصریح کرد: در بازرسی‌های صورت گرفته ۹ قبضه سلاح کلاشینکف کشف و دو دستگاه خودروی سمند و پراید که در کار قاچاق از آنها استفاده می‌شد، توقیف شدند.

سردار صالحی بر عزم راسخ پلیس در برخورد با قاچاقچیان سلاح‌ و مهمات که زمینه‌ساز ناامنی در جامعه و سلب آسایش مردم می شوند تأکید کرد و گفت: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و با فرد و یا افرادی که قصد خدشه‌دار کردن آن را داشته باشند به شدت و برابر قانون برخورد خواهیم کرد.