شهرخبر

جزئیات توافق بارسلونا و اتلتیکومادرید در مورد گریزمان

جزئیات توافق بارسلونا و اتلتیکومادرید در مورد گریزمان

باشگاه‌های اتلتیکومادرید و بارسلونا سرانجام برای قطعی کردن قرارداد مهاجم فرانسوی که به صورت قرضی برای روخی بلانکو توپ می‌زند به توافق نهایی دست پیدا کردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه مارکا؛ در پی توافق صورت گرفته میان باشگاه‌های اتلتیکومادرید و بارسلونا در مورد آنتوان گریزمان، این مهاجم فرانسوی با تیم مادریدی قراردادی قطعی می‌بندد که تا سال 2026 اعتبار خواهد داشت.

قراردادی که گریزمان در حال حاضر با روخی بلانکو دارد، قرضی و دارای بندی مشروط برای قطعی شدن است که در واقع همین بند منشأ اختلاف میان دو طرف شده بود. به موجب این بند، در صورتی که گریزمان در نیمی از بازی‌‌های فصل اتلتیکومادرید حداقل یک نیمه بازی می‌کرد، اتلتیکومادرید ملزم به قطعی کردن قرارداد او می‌شد و به همین دلیل اتلتیکومادرید از دقیقه 60 به بعد مهاجم فرانسوی‌اش را به میدان می‌فرستاد. این رویه اعتراض و شکایت باشگاه بارسلونا را به همراه داشت و در نهایت طرف مادریدی را متقاعد کرد که قراردادی جدید با گریزمان منعقد کند.

توافق صورت گرفته، رضایت هر سه طرف را در پی داشته است؛ چون به موجب آن اتلتیکومادرید مجبور نیست بابت قطعی کردن قرارداد گریزمان 40 میلیون یورو به بارسلونا بپردازد، بارسلونا مجبور نیست بازیکنی که در برنامه‌هایش جایی ندارد را از اتلتیکومادرید پس بگیرد و گریزمان هم مجبور نیست که تا دقیقه 60 صبر کند و از این پس از ابتدا به میدان خواهد رفت.

همچنین به موجب توافق صورت گرفته که طبق ادعای مارکا، هفته آینده به صورت رسمی اعلام خواهد شد، اتلتیکومادرید بابت خرید قطعی گریزمان 20 میلیون یورو به علاوه 2 میلیون یوروی دیگر به عنوان پاداش خواهد پرداخت و بازیکن فرانسوی هم با کاهش حقوقش موافقت کرده است تا بتواند در تیم محبوبش بماند.

انتهای پیام/