شهرخبر

برگزاری آزمون استخدامی سازمان تأمین‌اجتماعی

در جریان برگزاری آزمون استخدامی سازمان تأمین‌اجتماعی در دانشگاه امیرکبیر، دکتر میرهاشم موسوی مدیرعامل این سازمان برای در جریان قرار گرفتن چگونگی برگزاری این آزمون در این دانشگاه حضور یافت.

برگزاری آزمون استخدامی سازمان تأمین‌اجتماعی

به گزارش سلام نو به نقل از ایسنا، دو آزمون استخدامی سازمان تأمین‌اجتماعی برای جذب نیروهای موردنیاز واحدهای مختلف ستادی و اجرایی این سازمان در سطوح کارشناسی و غیرکارشناسی (شرکتی)، صبح امروز با شرکت نزدیک به ۶۰ هزار داوطلب برگزار شد.

براساس این گزارش، آزمون کتبی استخدام پیمانی سازمان تأمین‌اجتماعی برای جذب ۳۳۷۶ نفر (۱۱۴۵ نفر در واحدهای بیمه‌ای و ۲۲۳۱ نفر در واحدهای درمانی) در مشاغل کارشناسی، طبق اطلاع‌رسانی قبلی صبح امروز – جمعه ۱۵ مهر ماه- با حضور ۴۶ هزار و ۶۵۰ نفر متقاضی، به‌صورت همزمان در مراکز استان‌های کشور توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شد.

بر اساس گزارش روابط‌عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، نکته حائز اهمیت و ویژه در این آزمون، لحاظ نمودن امتیاز بومی (۴۰ درصد امتیاز بومی شهرستان) و همچنین قانون اصلاح سن (سابقه اشتغال در دستگاه‌های اجرایی وشرکت‌های تابعه) و جوانی جمعیت و حمایت از خانواده (امتیاز سنی و افزایش نمره کتبی آزمون) است.

براساس این گزارش، همزمان با برگزاری آزمون استخدام پیمانی در مشاغل کارشناسی، آزمون جذب نیروی شرکتی (کار و تأمین) به تعداد ۱۱۲۰ نفر (۲۵۸ نفر در واحدهای بیمه‌ای و ۸۶۲ نفر در واحدهای درمانی) در مشاغل غیرکارشناسی نیز صبح امروز با شرکت ۱۳ هزار و ۱۰۵ نفر توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شد.