شهرخبر
تاکید امام جمعه قم بر راه‌اندازی اینترنت ملی؛ اجازه فتنه‌انگیزی از فضای مجازی گرفته شود

تاکید امام جمعه قم بر راه‌اندازی اینترنت ملی؛ اجازه فتنه‌انگیزی از فضای مجازی گرفته شود

امام جمعه قم در خطبه‌های این هفته بیان کرد: دولت و مجلس در بهره‌برداری زیرساخت اینترنت ملی قوی و پرسرعت و پاسخگو زمان‌بندی مشخص کنند تا اجازه فتنه‌انگیزی از فضای مجازی کنونی گرفته شود.

اعتمادآنلاین|

علیرضا اعرافی در خطبه‌های نمازجمعه قم، حوادث اخیر را مورد توجه قرار داد و گفت: با فتنه‌گری منافقان و دشمنان شاهد حوادثی خسارت بار برای عموم ملت طی هفته‌های گذشته بودیم.

به گزارش ایرنا، بخش‌هایی از سخنان امام جمعه قم را در ادامه می‌خوانید:

*انقلاب اسلامی از ابتدای شکل گیری شاهد بزرگترین نوع از تحریم‌ و جنگ رسانه ای بوده ولی موفق بیرون آمده و آنها خواب تسلیم و شکست ایران را به گور خواهند برد.

*بی جهت اختاپوس رسانه‌ای دنیا متوجه جایی نمی‌شود و آنها میلیاردها دلار برای نابودی جایی هزینه نمی‌کنند، علت این هزینه میلیاردها دلاری و راه انداختن پیچیده ترین جنگ ترکیبی بخاطر این است که در ارزش های انقلاب اسلامی خبرهایی وجود دارد که آنها از آن در هراس هستند.

*نخ تسبیح حوادث اخیر در دست مزدوران و منافقان بود ولی در کنار آن بی‌بصیرتی خواص و کم توجهی‌های صورت گرفته نیز موثر بود.

*تفکیک بین نقد و اغتشاش و تعامل با نسل جوان را محترم می‌شماریم ولی در برابر آشوب و تخریب اموال عمومی کوتاه نخواهیم آمد و برای حفظ یکپارچگی کشور ایستادگی می‌کنیم.

*حوزه علمیه و سایر دستگاه‌ها در برابر جهاد تبیین کوتاهی کرده و باید باب جدیدی در این حوزه باز شده و حقایق انقلاب به درستی تشریح شود.

*یکپارچگی، انسجام و اقتدار ملی مهمترین اصل ممکن است و ما اجازه نخواهیم داد نغمه‌های شوم تجزیه طلبی راه به جایی ببرد.

*نیروی انتظامی پایه اقتدار کشور است و امنیت قابل اغماض و چشم پوشی نیست.

*از دولت و وزارت نیرو بخاطر مدیریت مطلوب انرژی بخصوص در جلوگیری از خاموشی های تابستان قدردانی می کنیم، در بخش آبفا هم باید سهیمه استان از سرشاخه های قانونی بصورت کامل محقق شود.