شهرخبر

واکنش سرمربی جدید آبی‌ها به برد بزرگ/ هنوز راه طولانی مانده

گراهام پاتر سرمربی تیم چلسی برد تیمش مقابل میلان در مرحله گروهی لیگ قهرمانان را برد مهمی برای ادامه راه در این رقابت‌ها دانست.

گراهام پاتر؛ چلسی - میلان

گراهام پاتر در پی برتری خانگی ۳-۰ شاگردانش مقابل میلان در دور سوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا و ثبت اولین بردشان در گروه E این رقابت‌ها گفت: «شب خوبی برای ما بود. نیاز داشتیم خوب بازی کنیم. رویکرد و کارایی بازیکنان فوق‌العاده بود. این یک برد واقعاً مهم برای ما بود.»

وی افزود: «فکر می‌کنم حدود پنج دقیقه ابتدایی بازی را کمی عصبی شروع کردیم. این فقط نتیجه این بود که می‌خواستیم خیلی خوب کار کنیم. اما بعد از آن اشتهای بازیکنان‌مان را دیدید. ما کنترل بازی را به دست گرفتیم و کمی دروازه میلان را تهدید کردیم. گل اول مهم بود. در نیمه دوم باید کمی دفاعی‌تر بازی را شروع می‌کردیم. کمی زجر کشیدیم که این خوب بود و گل دوم جان تازه‌ای به ما داد. ما سه گل به ثمر رساندیم، دروازه‌مان را بسته نگه داشتیم و شخصیت بازیکنان خوب بود.»

سرمربی چلسی در پایان خاطرنشان کرد: «در مجموع عملکرد خوبی از تیم شاهد بودیم. به غیر از مقطع پایانی نیمه اول به آنها موقعیت‌های زیادی ندادیم. این برد مهمی بود، اما هنوز راه طولانی در این رقابت‌ها باقی مانده است.»