محموله سری زن تهرانی چه بود ؟! / در اروپا منتظرش بودند !

به گزارش رکنا ، سرهنگ ضرغام آذین در این‌باره گفت: به دنبال دریافت خبری مبنی بر فعالیت مجرمانه زن مواد فروشی در جنوب پایتخت، پرونده‌ای در این رابطه تشکیل و تیمی از ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند. با آغاز تحقیقات ماموران پلیس با انجام تحقیقات گسترده پلیسی و زیر نظر گرفتن فعالیت مجرمانه متهم متوجه شدند که متهم در پوشش بار تجاری و با شگرد جاسازی در ماشین آلات صنعتی، محموله‌های مواد مخدر را به کشورهای اروپائی منتقل می‌کند.

وی با اشاره به مشخص شدن روش کار متهم، گفت:‌ ماموران در ادامه با انجام تحقیقات پلیسی متوجه شدند که متهم به تازگی مقادیری موادمخدر را در داخل سیلندر ماشین آلات ریسندگی و بافندگی جاساز کرده و پس از تحویل به یکی از شرکت‌های حمل‌ونقل هوائی قصد دارد آن را از طریق مرز هوایی به یکی از کشورهای اروپایی قاچاق کند.

بر اساس اعلام سایت پلیس، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با بیان اینکه بدوا محموله پستی شناسایی و توقیف شد، اظهارکرد: از این محموله ۱۰ کیلوگرم مخدر تریاک کشف شد.

آذین با بیان اینکه هماهنگی‌های قضائی برای دستگیری متهم انجام شد، گفت: این فرد در مخفیگاهش دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد. متهم دربازجوئی‌های پلیسی به جرم خود مبنی بر قاچاق مواد مخدر اعتراف کرد که با اخذ اعترافات متهم، پرونده‌ای برای وی تشکیل شده و این فرد برای سیر مراحل قانونی و ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.