شهرخبر

یک جنایت دلخراش/ آتش زدن دختر جوان پس از عمل زیبایی توسط کارمندان کلینیک

اعتماد نوشت:دختری که برای انجام عمل زیبایی به یک کلینیک در تهران مراجعه کرده بود به سرنوشتی تلخ و فاجعه‌بار دچار شد.


طبق گزارش پلیس، پس از اینکه دختر جوان حین عمل زیبایی دچار ایست قلبی شد و جان خود را از دست داد توسط عوامل کلینیک سوزانده شد و جسد او در بیابان‌های شرق استان البرز رها شد.
رییس پلیس آگاهی استان البرز روز گذشته گفت: «پس از کشف جسد نیمه‌سوخته یک خانم جوان در بیابان‌های اطراف آزادراه غدیر در شهرستان نظرآباد، پلیس آگاهی این شهرستان رسیدگی به این پرونده را در دستور کار قرار داد.»
سرهنگ محمد نادربیگی در ادامه گفت: «کارآگاهان پس از بررسی سوابق افراد مفقود کشور متوجه شدند جسد متعلق به دختر جوان ساکن تهران است که مدتی پیش مفقود اعلام شده بود. با شناسایی هویت جسد، تحقیقات کارآگاهان برای کشف و زوایای پنهان پرونده آغاز و با انجام اقدامات پلیسی اطلاعاتی مشخص شد که مقتول در روز اعلام مفقودی برای انجام عمل زیبایی به یک کلینیک در استان تهران مراجعه و پس از آن خبری از او دریافت نشده است.
این مقام انتظامی گفت: «پس از بررسی‌های تکمیلی مشخص شد که مقتول در حین انجام عمل زیبایی دچار ایست قلبی شده و عوامل کلینیک با انتقال جسد او به بیابان‌های اطراف نظرآباد اقدام به آتش زدن آن کرده‌اند.»
سرهنگ نادربیگی با اشاره به دستگیری پنج نفر در خصوص این عمل غیرانسانی گفت: «در این خصوص پرونده تشکیل و به همراه متهمان برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضایی ارسال شد.»

23302