شهرخبر

خزعلی: سفر پسرم ربطی به فیلترشکن نداشت

خزعلی: سفر پسرم ربطی به فیلترشکن نداشت

معاون امور زنان و خانواده رئیس‌ جمهور با بیان اینکه از رسانه‌ها گله مندم که خبر دروغ درباره فرزندم منتشر کردند، گفت: سفر پسرم مرتبط با فیلتر شکن و وی پی ان نبوده است.

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری تسنیم،  انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران گفت: از رسانه‌ها گله مندم که خبر دروغ درباره فرزندم منتشر کردند. پسرم به هیچ وجه قصد مهاجرت ندارد و به کشور باز می‌گردد. سفر وی هم مرتبط با فیلتر شکن و وی پی ان نبوده است.

وی افزود: فروش فیلترشکن ربطی به پسر من ندارد. من از انتشار این اخبار گله مندم. وقتی رسانه های آن طرف آب و معاندین خبر دروغ منتشر می کنند، چرا رسانه های داخلی که به ما دسترسی دارند  آن اخبار را منتشر کردند؟ حتی جوابیه ما را منتشر نکردند. این ها جای تاسف دارد.

خزعلی خاطرنشان کرد: برنامه های عفاف و حجاب عمدتا در شورای عالی انقلاب فرهنگی مصوب می شود که هنوز این برنامه های جدید تکمیل نشده است که برخی موارد اجرایی پیش آمد. امیدواریم که با طرح های جدید شرایط بهتری از لحاظ اجرا، و نوع کسانی که بحث آموزشی را دنبال می کنند فراهم شود. همچنین دستگاه های مخاطب و مسئول وظیفه خود را به خوبی انجام دهند و اینگونه نباشد که فقط یک دستگاه وارد مسئولیت شود که گاهی حتی مسئولیتش نیست.

انتهای پیام/