شهرخبر

انهدام تیم تروریستی هفت نفری در شمالغرب کشور

تبریز-ایرنا- فرمانده مرزبانی کشور با بیان اینه هر گونه تحرک در پشت مرزهایمان را به دقت رصد می کنیم، اعلام کرد: به تازگی یک تیم تروریستی هفت نفره توسط همکاران هنگ مرزی خداآفرین منهدم شد.

انهدام تیم تروریستی هفت نفری در شمالغرب کشور
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

سردار احمدعلی گودرزی روز سه شنبه در بازدید از هنگ مرزی خداآفرین در گفت و  گو با ایرنا با اشاره به توان دفاعی و اطلاعاتی بالای نیروهای مرزبانی افزود: تمام مرزهای کشورر زیر رصد اطلاعاتی و امنیتی مرزبانی قرار دارنند.

وی اضافه کررد: با ارتقاء آموزش های تخصصی به مرزبانان و واگذاری تجهیزات نوین نظامی به آنها، در کنار ایمان مرزنشینان ،امروز امنیت و اقتدار کامل در مرزهای کشور به خصوص شمال و شمال غرب وجود دارد.

وی ادامه داد: ما با هر گونه تردد غیرقانونی و اقدام مسلحانه  در مرزهای کشور به شدت برخورد می کنیم و پاسخ ما به متجاوزان سخت و شکننده خواهد بود.

سردار گودرزی گفت: اخیرا یک تیم تروریستی هفت نفره به همراه تجهیزات نظامی و مقادیری سلاح و مهمات توسط همکاران هنگ مرزی خداآفرین منهدم شد.  

وی ضمن تذکر به همسایگان کشورمان با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران، کشوری با ثبات و مقتدر است، افزود: به همسایگان مان توصیه می کنیم اجازه  ندهند اشرار از خاک آنها علیه کشور ما اقدام کنند. 

وی با اشاره به تحرکات اخیر در پشت  مرزهای کشوررمان گفت: ما درر چند روز اخیر یک تیم تروریستی را که به داخل کشور نفوذ کرده بود، در کوتاه ترین زمان ممکن با کمک نیروهای نظامی و امنیتی شناسایی و به طور کامل منهدم کردیم.  

فرمانده مررزبانی کشور یادآوری کرد: اشراف اطلاعاتی خوبی درر مرزهایمان داریم  و این اشراف باعث شده در طول مرزهای هشت  هزار و ۷۷۵ کیلومتری کشور، امنیت و  ثبات برقرار باشد تا مردم با خیال راحت به زندگی شان برسند.