طلاق عروس به خاطر اخلاق خوب داماد / اجنه هم کم آوردند!  + عکس ها

از بهترین اتفاقاتی که ممکن است برای هر یک از ما رخ دهد این است که بتوانیم با فرد مورد علاقه خود ازدواج کنیم و زندگی جدیدی را با او آغاز نمائیم که طبیعتا برای شروع و ادامه به زندگی جدید می بایست برخی تغییرات اساسی را اعمال کنیم تا در کنار شریک جدید زندگی خود بهترین روزها و ساعات را تجربه کنیم.

اما متاسفانه بنابر برخی دلایل مختلف، این روزها آمار طلاق نه تنها در یک منطقه بلکه در سرتاسر جهان نسبت به گذشته زیاد شده است که می توان با یک جستجو ساده شاهد آن باشیم که شاید برخی از این اتفاقات بنابر دلیلی غیر منطقی و عادی باشد که منجر به خنده ما باشید! برای مثال یک خانم اماراتی اخیرا به دلیل عجیبی تصمیم به طلاق گرفت!

طلاق عروس به خاطر اخلاق خوب داماد

زن جوان اماراتی که هنوز نام او منتشر نشده است، چیزی به مدت یکسال است که ازدواج کرده است و اخیرا تصمیم گرفت که از او جدا شود! آنها طولی نکشید که در دادگاه حضور یافتند و بعد از اینکه قاضی علت را پرسید، زن جوان دلیل را گفت! او در دادگاه این گونه گفت:" او هرگز به سر من داد نزده و به من بیش از حد عشق می ورزد! او حتی در کارهای خانه نیز به من کمک می کند! من آرزوی یک مشاجره و جر و بحث را دارم و به نظر نمی رسد که چنین چیزی اتفاق بیافتد."

واقعا شوکه کننده می باشد! زن جوان قصد دارد که به دلیل عشق ورزیدن بیش از حد همسرش از او طلاق بگیرد!! چنین چیزی واقعا محال می باشد! شوهر این خانم جوان نیز در دادگاه گفت که نهایت سعی خود را برای آنکه بتواند همسر کامل باشد، کرده است و متاسفانه از قرار معلوم گویی این میزان زیاد بوده است و او قصد دارد طلاق بگیرد!

او همچنین ادعا کرد که برای خوشحال کردن همسرش کارهای زیادی کرده است و یکی از آنها هم این بود که وقتی زن جوان از وزن زیاد او شکایت کرد، فورا تصمیم به رژیم غذایی جدید به همراه ورزش بسیار سفت و سخت کرد! با این حال در حال حاضر دادگاه پرونده را به تعویق انداخته است تا فرصتی برای آشتی این زوج فراهم کرده باشد.