شهرخبر

دفتر تحکیم وحدت خواستار برخورد با پیاده نظام های خیابانی و رسانه‌ای اغتشاشات شد

دفتر تحکیم وحدت خواستار برخورد با پیاده نظام های خیابانی و رسانه‌ای اغتشاشات شد

دفتر تحکیم وحدت با صدور بیانیه ای خواستار برخورد قاطع نهادهای انتظامی، امنیتی و قضایی با پیاده نظام های خیابانی و رسانه‌ای حوادث اخیر شد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، دفتر تحکیم وحدت در دومین بیانیه خود به مناسبت وقایع اخیر کشور نکاتی را مطرح کرد.

در بخشی از این بیانیه آمده است:

همانطور که مشخصاً از سال 1396 به این طرف پیداست ، پروژه فشار حداکثری غرب علیه ایران با شکست جدی مواجه گردیده و به عبارت بهتر تیغ تحریم‌ها ، کند و کم اثر شده است. از طرفی نقشه‌ی به آتش کشیدن منطقه و از بین بردن محور مقاومت نیز با تار و مار شدنِ جریان تکفیری در سوریه و عراق ، نقش بر آب شد فلذا ایجاد ناآرامی و فروپاشی از درون ـ به عنوان مکمل محاصره اقتصادی و فشار از بیرون ـ به رویکرد اصلی غرب و سرویس‌های جاسوسی متخاصم بدل گردیده است که آغاز این تغییر رویکرد را می‌توان از آشوب‌های دیماه 1396 در نظر گرفت که با مطالبات به حق ملت پیرامون مسائل معیشتی و اقتصادیِ ناشی از ناکارآمدیِ دولت غربگرای تدبیر و امید!!! آغاز شد اما دیری نپایید که عناصر سرویس‌های اطلاعاتی دشمن مسیر اعتراضاتِ به حق مردم را به انحراف کشانده و خیابان‌ها را به عرصه جنگ علیه نظام بدل نمودند و همین شد که آحاد ملت ، مسیر خود را از آشوبگران جدا کرده و عرصه را برای برخورد دستگاه‌های انتظامی و امنیتی با تروریست‌های خیابانی فراهم نمودند.  

اتفاقات روزهای اخیر را نیز باید از همین زاویه به نظاره نشست. در شرایطی که نفس‌های دشمن در تحولات منطقه و جنگ‌های نیابتی به شماره افتاده و با روز افزون شدنِ اقتدار ایران در عرصه‌های بین المللی و شکسته شدن محاصره اقتصادی، آخرین میخ‌ها بر تابوت نظام سلطه در حال کوبیده شدن است ، انتقام از ایران و به حاشیه بردن موفقیت‌های کشور از طریق ایجاد ناآرامی‌های داخلی در دستور کار دشمنان قرار گرفته است.

فلذا اینگونه است که درگذشت غم انگیز دختر ایران ، مهسا امینی ـ که بر اساس اسناد متقن و غیر قابل خدشه کاملاً اتفاقی و تصادفی بوده است ـ را به دستاویزی جهت عقده گشایی و انتقام از ایران و ایرانی بدل نموده‌اند.

  اکنون مدت‌ها است که این رویکرد جدید غرب برای مردم، نخ نما شده است و عدم همراهی ملت با لشگر فارسی زبان داعش طی روزهای اخیر، خود گواهی بر این مدعاست.

اگرچه در ساعت‌های ابتدایی این اعتراضات، بخشی از جامعه که نسبت به برخی رویکردهای انتظامی نقدهایی داشته و تحت تأثیر فضاسازی رسانه‌ایِ ناشی از این اتفاقِ غم‌بار قرار گرفته بودند در کف خیابان در حال بیان مطالبات خویش با رویکرد مسالمت آمیز بوده‌اند اما دیری نپایید که بار دیگر هسته‌های آموزش دیده و تیم‌های تروریستی با نفوذ در صفوف معترضان اقدام به حرکات خشونت بار نموده و برخی خیابان‌ها را به کارزاری برای حمله به مردم و پروژه کشته سازی تبدیل کردند.

به همین دلیل این بار نیز با عدم اقبال عمومی مواجه شده و جز اندک افرادی هیجان زده و جوگیر ، دیگر کسی با این جماعت همراهی ننمود.   آنچه که حائز اهمیت است همانا رو شدنِ زود هنگامِ دستِ عناصرِ برون مرزی در اغتشاشات اخیر است.

آنجا که مزدور ورشکسته اسرائیل، مسعود بارزانی در یک حرکت ناشیانه که به واسطه شهوت شهرت اوست به میدان می‌آید و از طرفی لشگر رسانه‌ایِ پُر زرق و برق آل‌سقوط و بریتانیای صغیر، آشکارا به عرصه وارد می شوند، شکی باقی نمی‌ماند که اگرچه شروع اعتراضات، منشأ درونی داشته است اما بدل شدن آن به عملیات تروریستی خیابانی، قطعاً منشأ بیرونی دارد و خدا را هزار مرتبه شکر که دشمنان ایران از احمق‌ها قرار داده شده‌اند که علیرغم تمام هزینه‌هایی که برای برنامه ریزی جهت فروپاشی از درون ایران صرف می‌کنند اما از حداقل هوش و ذکاوت برخوردار نیستند که اینقدر زود دست خود را رو نکنند و شاید اگر مدتی صبر می‌کردند تا دامنه‌ی اعتراضات مسالمت آمیزِ مردم گسترده‌تر می‌شد چه بسا راحت‌تر می توانستند به اهداف خود برسند. 

 و اما در پایان جنبش دانشجویی به عنوان چشمان بیدار جامعه ضمن حمایت همه جانبه از پلیس و فرماندهی انتظامی جهت تداوم طرح امنیت اخلاقی ـ ضمن اصلاح برخی رویکردها و بهبود آموزش‌ها ـ بدینوسیله خواستار برخورد قاطع و بدون مماشات نهادهای انتظامی، امنیتی و قضایی با لشگر فارسی زبان داعش و وحوش خیابانی و پیاده نظام رسانه‌ای از جمله برخی سلبرتی‌های درون مرزی و برون مرزی می‌باشد.

اکنون که دست این جماعت بر همگان رو شده است، لازم است تا یک بار برای همیشه تعارفات را کنار بگذارند و انتقام خون های به ناحق ریخته شده و گلوهای بریده شده و پیکرهای زنده زنده سوزانده شده را از این جماعت وحشی گرفته و پشت واژگانی همچون رأفت اسلامی پنهان نشوند و اگر احیاناً به هر دلیلی ملاحظاتی دارند  اجازه دهند خود ملت وارد صحنه شوند و با اقدام قاطع ، تمامی این وحوش داعشی را تار و مار کنند.

انتهای پیام/