شهرخبر

تعطیلات لیگ هم به نفع ما بود و هم به ضرر ما/ امیدوارم برابر استقلال پیروز شویم

تعطیلات لیگ هم به نفع ما بود و هم به ضرر ما/ امیدوارم برابر استقلال پیروز شویم

مدافع- هافبک گل‌گهر از شرایط خود در لیگ و اوضاع گل‌گهر صحبت کرد.

مهدی تیکدری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا درباره اردوی گل‌گهری‌ها اظهار داشت: پس از یک هفته تمرین پرفشار یک بازی دوستانه با پیکان برگزار کردیم که توانستیم نمایش خوبی داشته باشیم و نتیجه خوبی بگیریم. به نظرم این بازی‌های دوستانه به ما کمک می‌کند تا به همان روند خوب‌مان ادامه دهیم و امیدوارم در ادامه مسیر هم، چنین تدارکاتی برای‌مان مثبت باشد.

مدافع راست گل‌گهر درباره تعطیلات لیگ برتر گفت: تعطیلات هم به نفع ما بود و هم به ضرر ما. از لحاظ هماهنگی به سود ما است. هرچند شاکله تیم ما حفظ شده و چند بازیکن خوب هم به جمع‌مان اضافه شده. شما هم شاهد روند خوب‌مان بوده‌اید. امیدوارم برای بازی مقابل استقلال هم آماده باشیم.

وی درباره بازی مقابل استقلال افزود: استقلال تیم خوبی است و همیشه میان مدعیان قرار دارد اما در این چند ساله خودمان را ثابت کرده‌ایم. استقلال دوم است و ما سوم. به 3 امتیاز خیلی نیاز داریم و امیدوارم آن را کسب کنیم. مدعیان قهرمانی؟ امسال تیم ضعیفی در لیگ نداریم و همه برای اثبات خود به میدان می‌آیند. ما، استقلال و پرسپولیس و سپاهان مدعیان هستیم.

تیکدری درباره کار زیر نظر قلعه‌نویی گفت: امیرخان نیازی به تعریف و تمجید من ندارند. کارنامه او نشان می‌دهد چه توانایی‌هایی دارد. با او کار نکرده‌ بودم هرچند که قرار بود چند باری این افتخار نصیب من شود. امیدوارم بتوانم زیر نظر او برای گل‌گهر مثمرثمر باشم.

وی درباره وضعیت تیم ملی عنوان کرد: تیم ملی حرف‌های زیادی برای گفتن دارد زیرا بازیکن‌ها بزرگی داریم. حضور کی‌روش؟ به هر حال تصمیم حضور او توسط فدراسیون و مسئولین گرفته شده و باید به آن احترام بگذاریم. نحوه خداحافظی با اسکوچیچ؟ من بازیکن هستم و بهتر است در این خصوص اظهارنظر کنم. به هرحال امیدوارم هر اتفاقی می‌افتد به سود فوتبال کشورمان باشد زیرا فوتبال ورزشی است که مردم با هر برد در آن شاد می‌شوند.

تیکدری که در بازی دوستانه مقابل پیکان برای گل‌گهری‌ها گل زد درباره عملکرد خود گفت: تمام تلاشم این است که با ارائه نمایشی خوب و عملکردی مناسب گل‌های مهمی به ثمر برسانم و پاس گل‌های خوبی به هم‌تیمی‌ها بدهم. تعداد گل‌های دو رقمی؟ نمی‌توانم قول بدهم اما تمام تلاشم را می‌کنم.

خبرنگار: علی شفیعی جم

انتهای پیام