سارق حرفه ای جلوی چشم صاحب ماشین دست به دزدی می زد / شگرد او فروشنده ها خودرو را حیرت زده کرد

به گزارش رکنا؛  سرهنگ کارآگاه " علی ولیپور گودرزی "رئیس پلیس آگاهی پایتخت گفت: با وقوع یک فقره سرقت خودرو در یکی از مراکز تشخیص رنگ در محله ستارخان موضوع رسیدگی به این پرونده در دســتور کار تیمی زبده از کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: با تحقیقات میدانی و پیوسته کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی مشخص شد، سارق پس از شناسایی مال باخته در یکی از سایت‌های خرید و فروش اینترنتی برای مشاهده خودرو مذکور با وی در یکی از مراکز تشخیص رنگ قرار گذاشته است.

رئیس پلیس آگاهی تهران ادامه داد: از سوی دیگر بررسی‌ها نشان داد، سارق پس از مواجهه با مال باخته در مرکز تشخیص رنگ با سوءاستفاده از ازدحام جمعیت اقدام به سرقت وسیله نقلیه کرده و متواری شده است.

سرهنگ گودرزی تصریح کرد: بنابرحساسیت موضوع، تیمی از کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی وارد عمل شدند و با بهره‌گیری از شیوه‌های نوین کشف جرم، مخفیگاه متهم را با تلاش‌های شبانه‌روزی در استان البرز شناسایی کردند.

این مقام انتظامی گفت: کارآگاهان پس از دریافت این اطلاعات مهم، با هماهنگی‌های لازم قضایی راهی مخفیگاه متهم شدند و در یک عملیات منسجم وی را دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت ادامه داد: متهم سابقه دار پس از انتقال به پایگاه دوم پلیس آگاهی در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر سرقت‌خودروی مال باخته در تهران و چند فقره سرقت خودرو و موبایل دیگر با این شگرد اعتراف کرد.

سرهنگ کارآگاه گودرزی خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهم برای کشف جرائم احتمالی در اختیار کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات همچنان ادامه دارد.