شهرخبر

اعتراض یک استقلالی : بازیکن پرسپولیس چرا باید به تیم ملی دعوت شود؟

اعتراض یک استقلالی : بازیکن پرسپولیس چرا باید به تیم ملی دعوت شود؟

صدآنلاین | پرویز برومند پیشکسوت استقلال در خصوص شرایط این تیم و بازیکنانش در تیم ملی صحبت کرد.

پرویز برومند اظهار داشت: از کشتی‌های تیم ملی اعصابم خورد است. واقعا خیلی ناراحت شدم و اصلا انتظار این را نداشتم که در فینال قهرمان نشویم. به کشتی تعصب ویژه ای دارم. البته بگویم کشتی فرنگی ما ضعیف عمل کرد اما در کشتی آزاد بد عمل نکردیم و حیف که در مراحل پایانی نتیجه نگرفتیم. 

برومند در ارتباط با خط خورده‌های استقلالی تیم ملی گفت: کی‌روش بهترین‌های استقلال را خط زد و من واقعا تعجب کردم. نمی دانم دلیل خط زدن محبی،قایدی یا مهدی پور چه بوده و چه کسی به کی‌روش مشورت می دهد. به هر حال با دو روز تمرین تیم ملی نمی توان بازیکنان را مورد ارزیابی قرار داد اما من تعجب می کنم بازیکنی مثل امیری که مصدوم است و چند ماه هم است که بازی نکرده چطور خط نخورده است؟ 

پیشکسوت استقلال در خصوص وضعیت دروازه‌بان‌های تیم ملی اعلام کرد:به اعتقاد من سید حسین حسینی از بین همه دروازه‌بان‌های حال حاضر ایران حتی بیرانوند هم بهتر و از همه یک سر و گردن بالاتر است اما تفاوت او با بیرانوند این است که تجربه بازی در جام جهانی را ندارد که اگر تجربیات خود را هم بالاتر ببرد می تواند در این بازی‌ها هم به تیم ملی کمک کند.

برومند در خصوص شرایط استقلال گفت:استقلال آخرین بازی خود را خیلی خوب تمام کرد و به نظرم می تواند در ادامه بازی‌ها هم خوب ظاهر شود. امیدوارم که آن‌ها در پایان فصل قهرمان لیگ باشند.