شهرخبر

در گفتگو با مهر مطرح شد:

تیم ملی قبلا ناکام بوده است/ با کی‌روش هم به جایی نخواهیم رسید

تیم ملی قبلا ناکام بوده است/ با کی‌روش هم به جایی نخواهیم رسید

عضو پیشین هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: با شرایطی که برای فدراسیون فوتبال و تیم ملی رقم خورده و زمان زیادی را برای آماده سازی از دست داده‌ایم، بعید است با کی‌روش هم به جایی برسیم.

حسین فرزامی در گفتگو با خبرنگار مهر با ابراز رضایت از عملکرد آبی پوشان در دیدارهای ابتدایی لیگ گفت: باید به ساپینتو فرصت داد. یادمان باشد استراماچونی هم در هفته‌های ابتدایی عملکرد خوبی نداشت اما هرچه از زمان بازی‌ها گذشت، تیم او بهتر و بهتر شد و شاید اگر هم اتفاقات عجیب رخ نمی‌داد استقلال می‌توانست با استراماچونی به قهرمانی برسد. بنابراین باید به ساپینتو فرصت دهیم تا بتواند با آرامش تیم را هدایت کرده و حتی استقلال را به قهرمانی برساند.

وی در خصوص انتخاب شش بازیکن استقلال برای حضور در اردوی تیم ملی خاطرنشان کرد: حضور شش بازیکن نشان می‌دهد که عملکرد بازیکنان بسیار خوب بوده است. همه باید امیدوار باشیم این تعداد بیشتر شود و باید آرزو کنیم آنها بتوانند هم در جام جهانی و هم در جام ملت‌های آسیا، عملکرد موفقی در تیم ملی داشته باشند.

عضو پیشین هیئت مدیره باشگاه استقلال در خصوص انتخاب کارلوس کی روش به عنوان سرمربی تیم ملی و برکناری دراگان اسکوچیچ گفت: کی روش ۸ سال در تیم ملی حضور داشت اما نتوانست یک مقام قهرمانی در جام ملت‌های آسیا به دست بیاورد.

وی ادامه داد: او از لحاظ نظم و انضباط در تیم ملی کارهای بزرگی انجام داد اما با او نتوانستیم به قهرمانی دست پیدا کنیم. اعتقاد دارم در این مقطع خود اسکوچیچ می‌توانست با شناختی که از فوتبال ملی و بازیکنان دارد سرمربی تیم ملی بماند اما اتفاقاتی که درفدراسیون رخ داد باعث شد کی روش دوباره به تیم ملی ایران بازگردد و باید ببینیم آیا او همان اقتدار گذشته را خواهد داشت یا خیر.