شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#دادستانی#یوونتوس#فرانسه

با تکمیل تحقیقات پلیس؛ برادر ستاره یوونتوس به دادگاه رفت

با تکمیل تحقیقات پلیس؛ برادر ستاره یوونتوس به دادگاه رفت

ماتیاس پوگبا، برادر پل پوگبا، از سوی پلیس فرانسه در اختیار دادستانی این کشور قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ برادر پوگبا از چند روز قبل جنجال بسیاری را با مطرح کردن ادعاهایی درباره این بازیکن سابق منچستریونایتد ایجاد کرد.
او مدعی شده بود که قصد دارد رازهایی را درباره زندگی برادرش منتشر کرد تا نشان دهد که او مردی نیست که همه دنیا فکر می‌کنند و باور دارند که او را می‌شناسند.
پل پوگبا نیز برادرش و چند نفر از دوستان بچگی‌اش را متهم کرد که با مطرح کردن این ادعاها به دنبال باج گرفتن از او هستند و این موضوع را به پلیس نیز اعلام کرده بود.
همین مسائل و شکایتی که از سوی ستاره تیم ملی فرانسه مطرح شده بود باعث شد که چهار نفر در ارتباط با این پرونده در هفته گذشته بازداشت شوند که یکی از آنها ماتیاس پوگبا بود.


نشریه فرانسوی BFMTV اعلام کرد که پلیس فرانسه تحقیقاتش را در این زمینه تکمیل کرده و به همین دلیل متهمان این پرونده را در اختیار دادگاهی در پاریس قرار داده است تا جلسه رسیدگی به اتهامات این افراد برگزار شود.
ماتیاس پوگبای 32 ساله نیز بازیکن فوتبال است که پیش از این سابقه بازی در لیگ فرانسه و همچنین لیگ‌های پایین‌تر انگلیس را داشته است. او پیش از این هرگونه تلاش برای باج‌گیری از برادرش را تکذیب کرده بود.
این ستاره یوونتوس در حال حاضر به دلیل انجام عمل جراحی روی پایش قادر به حضور در میدان نیست و احتمال دارد جام جهانی 2022 قطر را نیز از دست بدهد.

257 251