شهرخبر

کشتی‌گیر ایرانی در حسرت طلا با شکست برابر حریف آمریکایی/ نماینده چین باخت و سرلک حذف شد

ملی‌پوش ۷۴ کیلوگرم کشتی آزاد کشورمان در مسابقات جهانی مقابل نماینده آمریکا شکست خورد.

کشتی‌گیر ایرانی در حسرت طلا با شکست برابر حریف آمریکایی/ نماینده چین باخت و سرلک حذف شد

یونس امامی در مرحله نیمه‌نهایی مسابقات جهانی کشتی آزاد امشب مقابل کایل داک آمریکایی قرار گرفت. در وزن ۷۴ کیلوگرم یونس امامی پس از استراحت در دور نخست، در دور بعد به مصاف انریکه پرز کاستیلانوس از گوتمالا رفت و ۱۰ بر صفر پیروز شد. وی در مرحله یک هشتم به مصاف آرمان آندروسی از استونی که موفق شد حریفش را با باراندازهای پیاپی ۱۰ بر صفر شکست دهد. این مبارزه یک دقیقه و ۱۱ ثانیه به طول انجامید. امامی در ادامه در مصاف با توران بایراموف از آذربایجان با نتیجه ۸ بر ۴ به برتری رسید تا دیگر ملی‌پوش کشورمان در نیمه‌نهایی باشد. امامی در این مرحله به مصاف کایل داک قهرمان جهان و دارنده مدال برنز المپیک از آمریکا رفت. آزادکار کشورمان در این دیدار با نتیجه ۲-۲ شکست خورد تا فردا برای کسب مدال برنز رقابت کند.  

علیرضا سرلک از دور مسابقات جهانی کشتی آزاد کنار رفت.

مسابقات جهانی کشتی آزاد| شکست کشتی‌گیر چینی و حذف سرلک
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مرحله نیمه‌نهایی مسابقات جهانی کشتی آزاد امشب برگزار شد و وان هو زو کشتی‌گیر چینی مقابل توماس گیلمان آمریکایی قرار گرفت. با توجه به شکست 8 بر 2 نماینده چین، علیرضا سرلک هم از دور رقابت‌ها کنار رفت. گیلمان اولین شانس طلای آمریکا در روز دوم مسابقات خواهد بود.

در وزن 57 کیلوگرم علیرضا سرلک در مبارزه نخست خود در رقابت‌های جهانی به مصاف وان هو زو از چین رفت و با نتیجه 6 بر 2 شکست خورد. با توجه به شکست کشتی‌گیر چینی، سرلک شانس حضور در جدول بازنده‌ها را از دست داد.