شهرخبر

بهترین ساحل کیش در شب

کیش با داشتن ۹۰ کیلومتر خط ساحلی یکی از جذاب‌ترین نقاط گردشگری جنوب برای سفر است با ما همراه باشید تا بهترین ساحل کیش در شب را معرفی کنیم.

بهترین ساحل کیش در شب

سلام نو _ سرویس گردشگری: منطقه آزاد کیش با قرارگیری در شهرستان بندر لنگه استان زیبای هرمزگان، در همسایگی خلیج همیشه فارس واقع شده و همین امر ساحل‌های آن را زیبا و پر رونق ساخته است. کیش دارای آب‌وهوای گرم و مرطوب در تمام فصول سال و میانگین دمای آن بین گرم و خیلی گرم در تغییر است. ساعات آفتابی زیاد این جزیره نسبت به جزایر دیگر منطقه سبب شده تا بسیاری از مسافران و گردشگران داخلی و خارجی شب را برای قدم زنی در ساحل و فعالیت‌های دیگر انتخاب کنند و لذت مضاعف ببرند.

کیش در شب و بهترین ساحل آن

برای پی بردن به اینکه بهترین ساحل کیش در شب کدام‌یک از سواحل بی‌نظیر و دیدنی آن است به بررسی ویژگی‌های هر یک از آن‌ها پرداخته می‌شود تا با توجه به هر سلیقه و نیازی بهترین گزینه انتخاب شود. اگر به عنوان مسافر و گردشگر به دنبال ساحلی آرام و امواجی زیبا در کیش هستید، ساحل مرجانی شایسته‌ترین انتخاب است. این ساحل زمانی لذت‌بخش است که قبل از غروب خود را به آن برسانید و پایین آمدن خورشید را کنار آن به تماشا بنشینید، علاوه بر آن شفاف بودن آب در این ساحل سبب می‌شود موجودات زنده و پویا به راحتی در آب دیده شود و این امر شورانگیزی خاصی به ساحل داده است.

بهترین ساحل کیش در شب
ساحل مرجانی کیش

گفتنی است که موج‌های جذاب در ساحل مرجانی، این ساحل را به بهترین ساحل کیش در شب تبدیل کرده چرا که همراه خود مرجان، صدف و حلزون به لب آب می‌آورد. بهتر است بدانید پارک میرمهنا به دلیل وسعت خود در دو فاز ۱ و ۲ از مسجد خاتم‌الانبیا تا اسکله ماهیگیری و از اسکله ماهیگیری تا میدان جاسک گسترده است همین موضوع سبب شده امکانات قابل توجهی را در ساحل خود داشته باشد و در صورتیکه تمایل دارید در شب‌های کیش به اضافه قدم زدن و تماشای دریا فعالیت‌هایی نظیر دوچرخه‌سواری و باناناسواری را انجام دهید یا با خانواده به چایخانه‌های ساحلی بروید و موسیقی زنده بشنوید، بی‌شک ساحل پارک ساحلی میرمهنا در بلوار دریا گزینه مطلوبی است.

ساخت مجسمه شنی در یکی از ساحل‌های کیش

بسیاری تمایل دارند تا ساعت‌ها به صورت فردی یا به همراه عزیزان خود در بهترین ساحل کیش در شب به ساخت مجسمه‌های شنی بپردازند از این رو به ساحل مرد ماهیگیر می‌روند تا علاوه بر تجربه دیدن انواع گیاه‌های بومی جزیره نظیر گز، کرت، لور و نخل و نیز قدم زدن بر روی شن‌های مطبوع این ساحل، تجربه ساختن مجسمه‌های متفاوت شنی را در یک ساحل خلوت کنار یکی از نمادهای مهم کیش یعنی مجسمه مرد ماهیگیر که ۱۲ متر ارتفاع دارد، کسب کنند. ساحل خاص مرد ماهیگیر در ضلع شرقی جزیره، خیابان سنایی و بلوار ساحل واقع شده است.

در ادامه از ساحلی با چشم‌اندازی بی‌بدیل می‌گوییم که به نوعی بهترین ساحل کیش در شب محسوب می‌شود در صورتیکه تمایل داشته باشید برای سپری کردن اوقات خود در این ساحل با مناظر جذاب از مرکز جزیره حدود ۱۵ دقیقه فاصله بگیرید. ساحل درختان نارگیل کیش با داشتن ۳۰۰۰ درخت نارگیل مرتفع و زیبا، مکانی امن و به دور از شلوغی است که به راحتی امکان استراحت و آرامش شما را فراهم می‌کند و در عین حال فضایی برای قایق‌سواری با قایق کف شیشه‌ای، سه چرخه آبی و جت‌اسکی‌سواری دارد این در حالی است که در این ساحل می‌توان والیبال، هندبال و فوتبال ساحلی را تجربه کرد. نشانی: بلوار فردوسی، پروین اعتصامی.

بهترین ساحل کیش در شب
ساحل درختان نارگیل کیش

ساحل اسکله تفریحی کیش، ساحل سیمرغ، ساحل اختصاصی مارینا، ساحل کلبه هور و ساحل کشتی یونانی از دیگر سواحل جذاب و دوست‌داشتنی جزیره بی‌نظیر کیش محسوب می‌شوند که هر یک در نوع خود خاص و بهترین هستند و می‌شود شب‌هنگام را در آن‌ها سپری کرد.