شهرخبر

بالش هوشمند جدید شیائومی برای بررسی سلامت بدن

 بالش هوشمند جدید شیائومی برای بررسی سلامت بدن
بالش هوشمند جدید شیائومی قادر است از طریق سنسور پیزوالکتریک خود ضربان قلب، خروپف، حرکت بدن و تنفس را به دقت ثبت کند.

به گزارش ثریا شیائومی به تازگی بالش هوشمند میجیا را در چین عرضه کرده است. این بالش هوشمند قادر است از طریق سنسور پیزوالکتریک خود ضربان قلب، خروپف، حرکت بدن و تنفس را به دقت ثبت کند.

این محصول هوشمند در تاریخ ۷ سپتامبر از طریق یک کمپین تامین مالی جمعی رونمایی شد. بالش هوشمند جدید شیائومی از یک الگوریتم هوش مصنوعی برای نظارت بر سلامت و تناسب اندام کاربران استفاده می‌کند.

سنسور پیزوالکتریک در مرکز بالش طوری طراحی شده است که در خواب هیچ اختلالی ایجاد نکند. این سنسور جزئیاتی در خصوص وضعیت خواب، مدت زمان خواب عمیق و امتیازات خواب کاربران ارائه می‌دهد.

می‌توان این بالش هوشمند را با استفاده از اتصال بلوتوث به سایر دستگاه‌های هوشمند موجود در اکوسیستم شیائومی متصل کرد. این گجت هوشمند از چهار باتری قلمی انرژی می‌گیرد.

این باتری‌ها به مدت ۶۰ روز قابل استفاده خواهند بود. این بالش همچنین به یک منبع تغذیه DC با ولتاژ پایین که هم ایمن و هم قابل اعتماد است، مجهز شده است. بالش هوشمند شیائومی در دو سایز ۱۰ و ۱۲ سانتی متری ارائه می‌شود.

این محصول هوشمند ارگونومیک طوری طراحی شده است که از هر جهت قابل استفاده باشد. بالش هوشمند میجیا راحتی و خوابی آرام را برای کاربران خود به ارمغان می‌آورد. روبالشی این محصول به یک محافظ ضد باکتریایی قوی مجهز شده است که پس از ۲۰ جلسه شستشو تا ۹۰ درصد از قابلیت‌های خود را حفظ می‌کند.

روبالشی بیرونی این محصول، نرم و کمی الاستیک است و از مواد سازگار با پوست انسان تشکیل شده است. بالش هوشمند میجیا اکنون در کمپین سرمایه‌گذاری جمعی به صورت پیش فروش ارائه می‌شود.

قیمت تامین مالی جمعی این محصول ۲۵۹ یوان (۳۷ دلار) است و پس از آن با قیمت ۲۹۹ یوان (۴۳ دلار) به فروش خواهد رسید. در خصوص عرضه این محصول در بازار جهانی هنوز اطلاعاتی ارائه نشده است.

منبع: فرارو