شهرخبر
فرهنگ و هنر

منوچهر هادی | منوچهر هادی و خانواده اش

ساحل گردی منوچهر هادی و خانواده اش | هزینه کلاس های این کارگردان معروف به چقدر رسیده است؟ +تصویر

منوچهر هادی کارگردان معروف ایرانی است که فیلم های سینمایی خیلی خوبی را کارگردانی کرده است.

ساحل گردی منوچهر هادی و خانواده اش | هزینه کلاس های این کارگردان معروف به چقدر رسیده است؟ +تصویر

منوچهر هادی

منوچهر هادی کارگردان معروف ایرانی است که فیلم های سینمایی خیلی خوبی را کارگردانی کرده و کلاس بازیگری برگزار می کند. امروز در پرشین وی می خواهیم سلفی منوچهر هادی و همسرش را در کنار دریا برای شما قرار دهیم

سلفی منوچهر هادی و همسرش

selfie-manuchehr-hadi-va-hamsarash-2

منوچهر هادی عکس زیر را منتشر کرد

هزینه کلاس های بازیگری افراد مشهور سینمای ایران چقدر است؟

این روزها آموزشگاه ها و کارگاه های بازیگری زیادی در سرتاسر کشور وجود دارد که به آموزش علاقمندان بازیگری و کشف استعدادهای این حوزه می پردازند. در این میان، کلاس های بازیگری چهره های مشهور طرفداران بیشتری دارند اما در عین حال، وجود همین اسامی شناخته شده هزینه ی آموزش را هم بیشتر می کند.

سعید روستایی منوچهر هادی

کارگاه سعید روستایی، کارگردان فیلم «برادران لیلا» ۱۵ میلیون تومان و کارگاه منوچهر هادی، کارگردان نام آشنای سریال های شبکه نمایش خانگی، ۱۲ میلیون تومان هزینه دارد.

هومن سیدی

هومن سیدی بازیگر، کارگردان و فیلمنامه نویس محبوب و موفق، آموزشگاه بازیگری بزرگی به نام «۸ میلیمتری» دارد. این آموزشگاه در توضیح دوره‌ های جدید خود گفته: «برای کلاس‌های ۱۰۰ جلسه ای ثبت نام می‌کنیم که ۱۰ کلاس با ۱۰ استاد مختلف را شامل می شود.

این کلاس‌ها مقدماتی است و در دوره مقدماتی، آموزش‌های زیادی با سرفصل‌های گوناگونی در زمینه بازیگری تدریس می‌شود. در این دوره از کلاس‌ها هومن سیدی حضور ندارد و بخش بازیگری این دوره را خانم رویا نونهالی و هوتن شکیبا تدریس می‌کنند. هزینه ۱۰۰ جلسه کلاس هم ۲۲ میلیون تومان است و هنرجوها بعد از این ۱۰۰ جلسه برای دوره پیشرفته ثبت‌نام می‌کنند.»

امین زندگانی همسرش

امین زندگانی هم به همراه همسرش الیکا عبدالرزاقی یک آموزشگاه بزرگ سینمایی دارد. این آموزشگاه هم گفته: «دوره‌های بازیگری این آموزشگاه در هفت ماه برگزار می‌شود که در سه ماه اول، روی یک نمایش نامه به تهیه کنندگی امین زندگانی و الیکا عبدالرزاقی کار می‌شود و در انتهای دوره هم اجرا داریم.

آموزشگاه ما زیر نظر فنی و حرفه ای است و شما مدرکی را دریافت می‌کنید که در همه کشور اعتبار دارد. شهریه حضور در کلاس‌ها برای مدت هفت ماه، ۱۲ میلیون تومان است و شما با پنج استاد کلاس را می‌گذرانید. این هزینه برای یک دوره کامل آموزشی است.»

امیر آقایی حامد بهداد

یکی از آموزشگاه های بازیگری هم کارگاه های بازیگری ۱۲ جلسه با تعدادی از بازیگران و کارگردانان شناخته شده ی سینما برگزار می کند.

حامد بهداد، امیر آقایی و علی سرابی بازیگران مشهوری هستند که در این آموزشگاه به طور جداگانه کارگاه بازیگری دارند و هزینه ی کارگاه آن ها به ترتیب ۱۵ ، ۱۲ و ۱۰ میلیون تومان است

منبع: پرشین وی