شهرخبر
ربوده شدن دختر بچه ۶ ساله به بهانه نذری در خیابان خراسان/ آدم ربا دستگیر شد

صد آنلاین | سرکلانترهفتم پلیس پیشگیری پایتخت از ربودن دختر بچه ۶ ساله توسط خانمی در کمتر از ۲۰ دقیقه خبر داد و گفت: متهم به بهانه غذای نذری این کودک را فریب داده بود.

 سرهنگ امیر هوشنگ امیری در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام یک فقره کودک ربایی در خیابان خراسان بلافاصله تیم عملیاتی کلانتری مولوی به محل اعزام شدند و در  بررسی اولیه مشخص شد،  دختربچه6 ساله به همراه مادر بزرگش برای  اقامه نماز به مسجد مراجعه کرده است و  زمانی که مادربزرگ در حال نماز خواندن بوده ،  دختر بچه در حالی که کیف مادربزرگش را در دست داشته از مسجد خارج شده  است.

وی افزود: در تحقیقات میدانی از محل جغرافیای جرم و  بررسی دوربین های مداربسته مشخص شد دختر بجه زمانی که از مسجد خارج شده است  توسط خانمی ربوده شده است  و از محل دور شده اند.

سرکلانترهفتم پلیس پیشگیری تهران ادامه داد: با پیگیری و اقدامات فنی پلیسی در کمتر از 20 دقیقه مشخص شد فرد رباینده در محدوده شهر ری حضور دارد  و با تماس با خانواده دختر بچه درخواست پول کرده است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه این زن با اطلاع از اینکه پلیس درصدد دستگیری وی می باشد،  گفت: متهم بناچار دختر بچه را در محلی که ربوده بود منتقل و  رها  می کند و  این کودک  در کمال صحت و سلامت  به آغوش گرم خانواده برگرداننده شد.

سرهنگ امیری  ادامه داد:  با بررسی های پلیسی مشخص شد زن سارق  در ابتدا به بهانه های غذای نذری کودک 6 ساله را فریب  و سپس با نافرجام مانده نقشه اس،  طلاهای این کودک و مقداری پول که داخل کیف همراه وی بوده است، کودک را در محل سرقت رها  کرده است.

وی در پایان خاطر نشان کرد:  تلاش در جهت دستگیری متهم ادامه دارد و پرونده برای  بررسی تخصصی به اداره 11  پلیس آگاهی تهران ارسال شد.