شهرخبر

گذرنامه زائران اربعین چند ساعته بدست شان می رسد؟

گذرنامه زائران اربعین چند ساعته بدست شان می رسد؟

مدیرعامل شرکت پست درباره چگونگی فرآیند رساندن گذرنامه به دست زائران اربعین گفت: در استان های همجوار تهران گذرنامه ۴۸ ساعت به زائرین می رسد و در استان‌های غیر همجوار تهران ۷۲ ساعت است.

به گزارش خبرگزاری برنا، محمود لیائی مدیرعامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه در این ایام شاهد افزایش و ازدحام  تقاضا برای صدور گذرنامه هستیم و این خود باعث می‌شود که روند صدور زمانبر باشد، افزود: از موقعی که گذرنامه‌ها به دست ما می‌رسد، تلاش می کنیم که آنها را در سریع‌ترین زمان ممکن به دست زائرین اربعین حسینی برسانیم و  بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده برای این ایام، این مرسوله در شهر تهران در عرض ۲۴ ساعت به دست زائران می رسد.

وی ادامه داد: در استان های همجوار تهران این روند ۴۸ ساعت به طول می انجامد و در استان‌های غیر همجوار تهران ۷۲ ساعت است. گرچه  همچنان تلاش کرده و می کنیم که این مدت زمان کوتاه‌تر باشد.

این مقام مسئول در پست با بیان اینکه در ساعات پایانی شب گذشته، حدود ۸۰ هزار گذر نامه موقت به دست ما رسید و ماه بعد از تقسیم بندی آن‌ها از ساعت ۶ ارسال آنها به استان های مختلف آغاز کرده‌ایم، افزود: در پست گلوگاهی برای معطلی کارها وجود ندارد و ما به محض اینکه مرسوله به دستمان برسد، تلاش می‌کنیم که در اسرع وقت این محصول به دست متقاضی برسد.

انتهای پیام