شهرخبر

جراحی زیبایی بینی جان دختر ۱۶ساله را گرفت!

یک دختر ۱۶ساله پس از انجام جراحی‌ زیبایی بینی در یک کلینیک در محله سعادت‌آباد، به‌دلایل نامشخصی فوت کرد.

تلکس

به گزارش تازه‌نیوز، بعدازظهر شنبه دوازدهم شهریورماه جاری، پرسنل یک کلینیک زیبایی در سعادت‌آباد مرگ دختر نوجوانی را روی تخت این مرکز زیبایی به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش دادند. با اعلام این خبر، مأموران کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به‌همراه ساسان غلامی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جرائم جنایی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

به نقل از تسنیم، بازپرس پرونده پس از حضور در کلینیک زیبایی موردنظر، با جسد دختر ۱۶ساله‌ای مواجه شد که به‌دلایل نامعلومی فوت کرده بود. بدین ترتیب بررسی‌های اولیه بازپرس کشیک قتل کلید خورد و در تحقیقات مشخص شد دختر نوجوان ساعتی قبل در این کلینیک زیر تیغ جراحی زیبایی بینی رفته‌ که پس از پایان عمل هنگام اقدامات ریکاوری به‌دلایل نامشخصی فوت کرده است.

بازپرس کشیک قتل به‌دنبال دریافت این اطلاعات، به کارآگاهان اداره آگاهی دستور داد تیم پزشکی را برای کشف ابعاد پنهان این پرونده هدف تحقیق قرار دهند و علت مرگ متوفی را کشف کنند. با دستور ساسان غلامی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جرائم‌جنایی، جسد دختر ۱۶ساله برای بررسی‌های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در رابطه با این پرونده ادامه دارد.