شهرخبر

ناگلسمان: اینتر برای بایرن مونیخ حریف سرسختی است

ناگلسمان: اینتر برای بایرن مونیخ حریف سرسختی است

سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ مصاف خارج از خانه این تیم مقابل اینتر را آزمونی خوب برای محک خوردن بازیکنانش دانست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یولیان ناگلسمان سرمربی بایرن مونیخ در نشست خبری پیش از بازی امشب (چهارشنبه) مردانش در خانه اینتر در اولین هفته از رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، درباره اشتیاق خود برای کسب اولین تجربه حضور در ورزشگاه سن‌سیرو صحبت کرد.

ناگلسمان در مورد بازی مقابل اینتر اظهار داشت: من بی‌صبرانه منتظر این بازی و حضور در سن‌سیرو هستم. ما تلاش‌مان را خواهیم کرد تا کارمان در مرحله گروهی را خوب آغاز کنیم. من پیش از این هرگز در سن‌سیرو حضور نداشته‌ام. برای همین خیلی خوشحالم که می‌توانم حضور در این استادیوم پر از اتفاقات تاریخی را تجربه کنم. در این استادیوم بازی‌های سرنوشت‌ساز زیادی برگزار شده است.

سرمربی بایرن مونیخ افزود: یادم هست یک بار از تلویزیون داشتم بازی بایرن مونیخ در این ورزشگاه را تماشا می‌کردم. اولیور کان چنان واکنش زیبایی انجام داد که نتوانستم روی کاناپه بی‌حرکت بمانم. البته شکست‌هایی را هم در این ورزشگاه به خاطر دارم. امیدوارم مانوئل نویر در این بازی به اندازه کان پرکار نباشد. می‌دانیم که اولین بازی مرحله گروهی سرنوشت‌ساز نیست، اما به هر حال ما می‌خواهیم شروع خوبی داشته باشیم. اینتر در گروه بسیار سختی که ما در آن حضور داریم، یک حریف جالب است. اجازه نداریم در این بازی هیچ نقطه ضعفی نشان دهیم.

 

انتهای پیام/