شهرخبر

جدول لیگ برتر فوتبال در پایان روز طلسم‌شکنی‌ها/ تداوم صدرنشینی پرسپولیس در شب توقف رقبا

جدول لیگ برتر فوتبال در پایان روز طلسم‌شکنی‌ها/ تداوم صدرنشینی پرسپولیس در شب توقف رقبا

در شبی که پرسپولیس بر هوادار غلبه کرد و همچنان در صدر جدول باقی ماند، دو رقیب اصلی سرخپوشان یعنی سپاهان و فولاد مقابل رقبای خود متوقف شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، بیست‌ودومین دوره لیگ برتر فوتبال امشب (دوشنبه) با برگزاری هفت دیدار از هفته پنجم مسابقات پیگیری شد. تیم پرسپولیس که سومین پیروزی خود را به دست آورد، با 11 امتیاز به صدرنشینی ادامه داد. البته دروازه سرخپوشان بالاخره در این مسابقه باز شد تا یکی از خط تیره‌های جدول پاک شود. فولاد هم با دو امتیازی که در خانه خود مقابل مس رفسنجان از دست داد، نتوانست فاصله‌اش را با پرسپولیس حفظ کند و با 9 امتیاز به رتبه سوم سقوط کرد.

شاگردان امیر قلعه‌نویی هم پیروزی دلچسبی را مقابل ملوان تجربه کردند تا با 9 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به فولاد، جایگاه دوم جدول را به خود اختصاص دهند. سپاهان هم دومین رقیب پرسپولیس پس از فولاد بود که از کسب پیروزی بازماند و در رده چهارم جدول ایستاد. نساجی مازندران و تراکتور تبریز هم که برای اولین بار طعم پیروزی در لیگ امسال را چشیدند، به ترتیب در جایگاه‌های هفتم و هشتم جدول ایستادند. ملوان هم با دو امتیاز قعرنشین ماند.

نتایج دیدارهای امشب لیگ برتر فوتبال به شرح زیر است:

نساجی مازندران 2 - مس کرمان صفر
آلومینیوم اراک صفر - تراکتور تبریز 2
هوادار یک - پرسپولیس 3
ذوب‌آهن اصفهان یک - سپاهان اصفهان یک
گل‌گهر سیرجان یک - ملوان بندر انزلی صفر
صنعت نفت آبادان یک - نفت مسجدسلیمان 2
فولاد خوزستان صفر - مس رفسنجان
صفر

جدول لیگ برتر فوتبال در پایان روز اول هفته پنجم در زیر آمده است:

لیگ برتر فوتبال , تیم فوتبال پرسپولیس , تیم فوتبال سپاهان اصفهان , تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان , تیم فوتبال فولاد خوزستان , تیم فوتبال ملوان بندرانزلی , تیم فوتبال نساجی مازندران , تیم فوتبال تراکتور تبریز ,

هفته پنجم لیگ برتر فوتبال با دیدار امشب تیم‌های استقلال و پیکان که از ساعت 19 و در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد، به پایان می‌رسد.

انتهای پیام/