شهرخبر

بررسی نابه سامانی های فروش بلیت اربعین در کمیسیون عمران مجلس

بررسی نابه سامانی های فروش بلیت اربعین در کمیسیون عمران مجلس

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: قظعا بعد از تعطیلات مجلس، کمیسیون عمران به این نابه سامانی‌ها ورود پیدا خواهد کرد و از مسئولان مرتبط گزارش‌هایی درخواست می‌کنیم تا مشخص شود که علت این نابه سامانی و کم کاری‌ها چیست.

رحمت الله فیروزی پوربادی عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به نا به سامانی فروش بلیت هواپیما برای اربعین، اظهار داشت: مهم‌ترین علتی که باعث این موضوع شده است کمبود زیرساخت‌های شرکت‌های هوایی کشور است و حتی مطلع شده‌ام که برخی از پروازهای خارجی را کنسل کرده‌اند تا بتوانند توان انتقال زائران اربعین را افزایش دهند.

وی افزود: همچنین تردد زائران اربعین امسال از مسیر هوایی نسبت به سال گذشته افزایش پیدا کرده است که این موضوع علل مختلفی دارد، اما باید این مورد و پیش بینی آن در تدابیر مسئولین جایگذاری می شد تا مدیریت صحیح تری اتفاق می‌افتاد.

عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به گرانی نرخ بلیت هواپیما، گفت: این موضوع قابل قبول نیست و باید در این امر هر چه زودتر شرکت هواپیمایی کشور و وزارت راه و شهرسازی ورود پیدا کنند و اجازه سوءاستفاده را به برخی از ایرلاین‌ها ندهند.

فیروزی تصریح کرد: قظعا بعد از تعطیلات مجلس، کمیسیون عمران به این نابه سامانی‌ها ورود پیدا خواهد کرد و از مسئولان مرتبط گزارش‌هایی درخواست می‌کنیم تا مشخص شود که علت این نابه سامانی و کم کاری‌ها چیست.

انتهای پیام/