شهرخبر

پیولی: سبک متفاوت بازی میلان، اینتر را غافلگیر کرد

پیولی: سبک متفاوت بازی میلان، اینتر را غافلگیر کرد

سرمربی تیم فوتبال میلان از رویکرد مردانش در دربی دلامادونینا بسیار راضی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، استفانو پیولی سرمربی تیم فوتبال میلان پس از پیروزی 3 بر 2 شب گذشته این تیم مقابل اینتر در اولین دربی دلامادونینای فصل به شبکه DAZN گفت: خب مسلماً این یک نبرد رو در رو بود. همیشه بین این دو تیم رقابت وجود داشته است. حریف ما می‌خواست ثابت کند که به دلایل زیادی از ما برتر است. من از رویکرد تیمم بسیار راضی‌ام. ما 70 دقیقه بر بازی سوار بودیم، اما در مقطعی هم بازی را شُل گرفتیم و بعد از آن دست به ریسک زدیم. این بازیکنان همچنان دارند مرا با انگیزه، انرژی، استعداد و اشتیاق‌شان برای یادگیری حیرت‌زده می‌کنند. من واقعاً مربی خوشبختی هستم. فکر می‌کنم اینتر انتظار داشت ما آنها را از خیلی بالاتر پرس کنیم، اما سبک بازی ما غافلگیرشان کرد.

یکی از بهترین بازیکنان میلان دروازه‌بان این تیم مایک ماینیان بود که واکنش‌های نجات‌بخش فراوانی داشت از جمله مهار یک دستی ضربه چالهانوغلو از گوشه دروازه‌اش.

پیولی در تمجید از ماینیان گفت: عملکرد تیم مرا غافلگیر می‌کند، اما عملکرد مایک نه. او باورنکردنی است، چه به‌عنوان دروازه‌بان و چه به‌عنوان یک انسان. اگر فصل پیش ما قهرمان شدیم به خاطر داشتن بازیکنان سطح بالا از جمله مایک بود. مطمئنم تیم ما امسال پخته‌تر شده به خصوص به خاطر کسب تجربه بازی در لیگ قهرمانان اروپا در یک گروه بسیار سخت. تا الان ما روی دربی تمرکز داشتیم، اما از الان روی بازی برابر لایپزیگ تمرکز می‌کنیم و من می‌دانم که آنها تیم بسیار سرسختی هستند.

 

انتهای پیام/