شهرخبر

اینزاگی: آخرین بار این اینتر بود که دربی را برد

اینزاگی: آخرین بار این اینتر بود که دربی را برد

سرمربی نراتزوری در آستانه دربی میلان برای رقیب همشهری رجزخوانی کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سیمونه اینزاگی سرمربی تیم فوتبال اینتر در نشست خبری پیش از بازی فردا شب (20:30 به وقت تهران) مردانش مقابل میلان در اولین دربی دلامادونینای فصل، به خبرنگاران گفت: آخرین بار ما بودیم که دربی را بردیم. ما در جام جام حذفی میلان را 3 بر صفر شکست دادیم. دربی قبلی در سری A؟ می‌دانیم که در آن بازی چه اتفاقاتی رخ داد...

اشاره اینزاگی به دیداری بود که تیمش تا اواخر مسابقه یک بر صفر جلو بود، اما با دریافت دو گل دیرهنگام بازی را 2 بر یک باخت.

سرمربی اینتر در پاسخ به این سؤال که آیا جشن قهرمانی میلانی‌ها در خیابان‌های شهر پس از کسب اسکودتو (در آن جشن میلانی‌ها بعضی از بازیکنان اینتر را مورد تمسخر قرار دادند) باعث شده است که مردان او برای فتح دربی انگیزه بیشتری پیدا کنند، اظهار داشت: هر کسی هر طوری که صلاح بداند و فکر می‌کند درست است، جشن می‌گیرد. من به شخصه ترجیح می‌دهم شب‌های جشن گرفتن خودمان برای دو جامی که بردیم (سوپرجام و سپس جام حذفی) را به یاد آورم. ضمن اینکه آنها روز 22 می هم ما را به خاطر فصلی که داشتیم، تشویق کردند. اینتر و میلان هنوز هم همان تیم‌های قدرتمند فصل گذشته و با همان هویت‌ و سبک بازی سابق‌شان هستند. تیم ما وضعیت خوبی دارد. ما می‌دانیم که دربی چه ارزشی دارد و از نظر روانی و فیزیکی هم برای این بازی آماده‌ایم.

اینتر برای دربی میلان مهاجم بلژیکی‌اش روملو لوکاکو را به دلیل مصدومیت زانو در اختیار ندارد. این در حالیست که احتمال نرسیدن مدافع تیم آلساندرو باستونی نیز که علائم آنفولانزا داشته است، وجود دارد. اینزاگی در این باره هم گفت: در نبود لوکاکو من باید یک نفر دیگر را برای قرار دادن کنار لائوتارو مارتینس انتخاب کنم و در عین حال حواسم به دو جناح زمین و بال‌هایی که نیاز داریم هم باشد.

 

انتهای پیام/