شهرخبر

پی اس جی نتوانست مهمترین هدف نقل و انتقالاتی خود یعنی میلان اشکرینیار، مدافع اینتر، را جذب کند. خریدهای جدید پی اس جی در ابتدا شانسی برای حضور در ترکیب ثابت ندارند.

فصل نقل و انتقالات تابستانی به اتمام رسید بدون اینکه پی اس جی به مهمترین هدف خود یعنی خرید میلان اشکرینیار برسد. پی اس جی هفته ها تلاش کرد تا مدافع اسلواک اینتر را جذب کند ولی در نهایت موفق نشد. حتی ناصر الخلیفی شخصا برای این انتقال با مدیران اینتر مذاکره کرد ولی تلاش های او نیز به نتیجه نرسید. 

اینتر 80 میلیون یورو برای واگذاری اشکرینیار می خواست اما پیشنهاد پی اس جی از 65 میلیون یورو بالاتر نرفت. پی اس جی در انتقالات تابستانی توانست بازیکنان خوبی چون ویتینیا، نوردی موکیله، رناتو سانچس، فابین روئیز و کارلوس سولر را بخرد اما دشوار بتوان تصور کرد که خریدهای جدید جایی در ترکیب اصلی تیم داشته باشند و باید برای رسیدن به این جایگاه بجنگند. فقط اشکرینیار بود که در صورت پیوستن به پی اس جی، جایگاهی تضمین شده داشت.

امروز لوپاریزین نوشت که پی اس جی در واقع بازیکن ذخیره خریده و نقل و انتقالات موفقی نداشت. در پی این ناکامی، اختلاف بین لوئیز کامپوس، مدیر ورزشی، و آنتِرو هنریک، مسئول نقل و انتقالات باشگاه، نیز بیشتر شده است. هنریک وظیفه داشت تا زمینه برای جدایی بازیکنان مازاد را فراهم کند. او البته تا اندازه ای در این راه موفق بود ولی نتوانست کار انتقال مائورو ایکاردی و کیلور ناواس را نهایی کند. دو انتقالی که به پی اس جی اجازه می داد بدون ترس از نقض فرپلی مالی، رقم پیشنهادی برای اشکرینیار را بالاتر ببرد. از قرارداد اشکرینیار با اینتر یک سال دیگر باقیمانده و پی اس جی در انتقالات زمستانی می تواند تلاش دوباره برای برای جذب او انجام دهد. البته به شرطی که اینتر موفق نشود اشکرینیار را به تمدید قرارداد راضی کند.