شهرخبر

ادامه خانه‌تکانی PSG‌ با انتقال دراکسلر به بنفیکا/ آچربی به اینتر پیوست، دِست به میلان

ادامه خانه‌تکانی PSG‌ با انتقال دراکسلر به بنفیکا/ آچربی به اینتر پیوست، دِست به میلان

نقل و انتقالات روز پایانی بازار تابستانی فوتبال اروپا با جابجایی یولیان دراکسلر، فرانچسکو آچربی و سرجینیو دست دنبال شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه نقل و انتقالات روز پایانی پنجره تابستانی اروپا، امروز (پنجشنبه) یولیان دراکسلر هافبک آلمانی پاری‌سن‌ژرمن با قراردادی قرضی برای یک سال به تیم بنفیکای پرتغال پیوست. قرارداد او فاقد بند خرید اجباری است. دراکسلر 28 ساله سال 2017 از ولفسبورگ به PSG پیوسته بود و در 131 بازی‌اش برای این تیم 17 گل زد و 21 پاس گل داد. او اما در این تیم بیشتر یک نیمکت‌نشین بود تا بازیکن ترکیب اصلی. او پس از ادریسا گوئیه، لاوین کورزاوا، دیالو، لئاندرو پاردس و آنخل دی‌ماریا ششمین بازیکن بزرگی است که تابستان امسال از پاریسی‌ها جدا می‌شود. دراکسلر تا سال 2024 با PSG قرارداد دارد.

در همین حال باشگاه میلان از عقد رسمی یک قرارداد قرضی یک ساله با سرجینیو دست دفاع راست آمریکایی بارسلونا خبر داد. این قرارداد دارای بند خرید اختیاری 12 میلیون یورویی است. رقم خود قرارداد قرضی هم 2 میلیون یورو است.

در دیگر انتقال مهم ساعات پایانی پنجره تابستانی؛ فرانچسکو آچربی مدافع لاتزیو با قرارداد قرضی یک ساله و بند خرید اختیاری 3.5 میلیون یورویی به اینتر پیوست تا جای رانوکیایی که به مونتزا پیوست را در نراتزوری پر کند.

انتهای پیام/