شهرخبر

راه انتقال آچربی به اینتر هموار شد/ اعلام داور دربی دلامادونینا

راه انتقال آچربی به اینتر هموار شد/ اعلام داور دربی دلامادونینا

با وجود مخالفت اولیه رئیس باشگاه اینتر با جذب مدافع ایتالیایی لاتزیو، این انتقال محقق خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، استیون ژانگ رئیس پیشین باشگاه اینتر که در ابتدا با خرید فرانچسکو آچربی مدافع میانی تیم لاتزیو مخالف بود مجوز جذب قرضی این بازیکن 34 ساله را صادر کرد.

آچربی که جایی در برنامه‌های تاکتیکی مائوریتزیو ساری سرمربی لاتزیو ندارد، سه سال دیگر با این تیم قرارداد داشت اما او برای فرار از نیمکت‌نشینی در تیم آبی‌پوش پایتخت ایتالیا ترجیح داد راهی اینتر شود. ژانگ در ابتدا به خاطر بالا رفتن رقم حقوق پرداختی به بازیکنان از سقف در نظر گرفته شده، با جذب آچربی مخالفت کرد اما ظاهراً ادامه تلاش‌های جوزپه ماروتا مدیراجرایی باشگاه، او را سرانجا متقاعد کرده که تیم سیمونه اینزاگی برای پر کردن جای خالی آندره‌آ رانوکیا ( مدافعی که به عنوان بازیکن ازاد به مونتزا پیوست) به جذب یک مدافع جدید نیاز دارد. قرارداد آچربی یکساله با بند خرید اختیاری 3.5 میلیون یورویی است.

در این بین طبق اعلام جان لوکا دی‌مارتزیو، یک دلیل دیگر برای موافقت ژانگ با جذب آچربی انتقال قرضی لوسین آگومه به تیم تروای فرانسه است.

بازی هفته آینده، دربی دلامادونینا می‌تواند اولین بازی آچربی برای اینتر باشد به خصوص اگر شایعه دست به کار شدن شخص ناصر الخلیفی رئیس باشگاه پاری‌سن‌ژرمن برای جذب میلان اشکرینیار در آخرین روز بازار نقل و انتقالات به حقیقت بپیوندد. ای بازی روز شنبه هفته آینده از ساعت 20:30 به وقت تهران با قضاوت دانیله کیفی 37 ساله برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/