شهرخبر

بی نظمی در مراسم رونمایی از کاپ جام جهانی

آبروریزی ملی در راه جام جهانی/ نماینده فیفا: کاپ را بردارید برویم؛ اینجا چه خبر است؟/ خیابانی استیج را به هم ریخت

مراسم رونمایی از کاپ جام جهانی هر چقدر شروعی زیبا و دلفریب داشت اما در ادامه و در اوج لحظه رونمایی از کاپ دچار مشکل شد.

آبروریزی ملی در راه جام جهانی/ نماینده فیفا: کاپ را بردارید برویم؛ اینجا چه خبر است؟/ خیابانی استیج را به هم ریخت

مراسم رونمایی از کاپ جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از ساعتی پیش در سالن همایش های برج میلاد آغاز شده است. در این مراسم علاوه بر رئیس جدید فدراسیون فوتبال جمع زیادی از پیشکسوتان این رشته، مسئولان فعلی و قدیمی، همچنین نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا و البته فدراسیون بین‌المللی فوتبال فیفا حضور داشتند.

جواد خیابانی مجری این برنامه پس از اجرای مراسم ابتدایی با دعوت از تعدادی از پیشکسوتان از آنها خواست پس از رونمایی از کاپ جام جهانی نزدیک روی صحنه بروند. او با توجه به اینکه امروز روز داور هم بود از داوران نیز دعوت کرد روی استیج بروند.

اما  شلوغی روی صحنه و تجمع بیش از حد افرادی که دوست داشتند کنار کاپ جام جهانی عکسی به یادگار بیاندازند باعث شد تا نماینده فیفا نسبت به این موضوع حساس شده و از برگزار کنندگان مراسم درخواست کند استیج را خلوت کنند.

جواد خیابانی که تا دقایقی قبل از حاضران دعوت می کرد روی صحنه بیایند، این بار از آنها درخواست میکرد صحنه را خالی کنند اما هیچ کس حاضر نبود از روی استیج پایین برود مگر اینکه با کاپ جام جهانی عکسی به یادگار انداخته باشد!

این بلبشو و شلوغی باعث شد نماینده فیفا به شدت از وضعیت ناراحت شده و با ابراز نگرانی از اینکه آسیبی به کاپ جام جهانی برسد از همکارانش درخواست کرد تا کاپ را بردارند و هر چه سریعتر استیج را ترک کنند.

این آبروریزی ملی باعث ناراحتی پیشکسوتان و داوران شرکت کننده روی صحنه بود اما نماینده فیفا مشخصاً با کسی شوخی نداشت و از وضعیت به وجود آمده به شدت دلخور و عصبانی بود.

مهدی تاج و تعدادی از مسئولان حاضر در سالن برای رسیدگی به این موضوع بلافاصله خودشان را به نماینده فیفا رساندند و سعی کردند او را متقاعد کنند که کاپ را برگرداند. اما واقعیت این بود اوضاع به هم ریخته سالن همایش ها باعث شده بود وضعیت خجالت آوری در این مراسم رقم بخورد.