شهرخبر

حلقه ازدواج گمشده پس از سه روز به دست صاحبش برگشت/ عکس

حلقه ازدواج گمشده پس از سه روز به دست صاحبش برگشت/ عکس

مردی از ماساچوست، به کمک فلزیاب و پس از سه روز جستجو در ساحل نیوهمپشایر، حلقه‌ی الماس مفقود را به صاحبش برگرداند و او را خوشحال کرد.

الهه جعفرزاده: فرانچسکا تیل، زن ۲۹ ساله آمریکایی، تعریف کرد که: او و همسرش در ساحل شمالی (نورث بیچ)، واقع در نیوهمپشایر، در حال بازی فوتبال بودند که ناگهان حلقه ازدواج الماس‌نشانش، که میراث خانوادگی و در اصل یادگار مادربزرگش بود، از انگشتش لیز خورد و به داخل آب افتاد.

فرانچسکا گفت که او و نامزدش ساعت‌ها به جستجوی حلقه مشغول بودند، اما موفق نشدند آن را پیدا کنند.

تیل به WBTS-TV گفت: «در آن لحظه قلبم فرو ریخت. این اتفاق مانند گم شدن قطعه سنگ کوچکی در دل یک اقیانوس عظیم است که پیدا کردن آن به راحتی ممکن نیست».

حلقه ازدواج گمشده پس از سه روز به دست صاحبش برگشت/ عکس

فرانچسکا تیل، در صفحه فیسبوک خود یک پست با هدف درخواست کمک منتشر کرد؛ او از دیگران خواست که اگر فلزیاب دارند، در ساحل به دنبال حلقه گمشده‌اش بگردند.

درنهایت این پست مورد توجه لو آسی، مردی ۶۰ ساله از اهالی مارشفیلد، قرار گرفت. او با لباس و چراغ‌قوه مخصوص غواصی و یک فلزیاب برای یافتن این حلقه به دل اقیانوس رفت و در آخر، حلقه الماس را در عمق ۱۰ سانتیمتری زیر شن‌های اقیانوس پیدا کرد.

آسی حدود ۱۵ ساعت در طول سه روز با استفاده از فلزیاب خود برای یافتن حلقه تلاش کرد. او طی سومین روز جست‌وجو در اعماق اقیانوس، انگشتر الماس را یافت؛ ‌عکسی از آن برای تیل ارسال کرد و نوشت:‌ «اگر این همان حلقه گمشده است، دیگر می‌توانم با خاطری آسوده ساحل را ترک کنم».

حلقه ازدواج گمشده پس از سه روز به دست صاحبش برگشت/ عکس

می‌توانید گزارش تصویری این جستجو را در این لینک تماشا کنید.

لو آسی در مصاحبه‌ی خود اعلام کرد: نمی‌خواستم به راحتی دست از تلاش بردارم و حاضر نبودم شکست را بپذیرم.

پس از اینکه انگشتر به دست صاحبش رسید، تیل مجدداً پستی در فیسبوک به اشتراک گذاشت و در این پست، ضمن تشکر ویژه از آسی، سخت‌کوشی و استمرار او را در یافتن این انگشتر یادگاری تحسین کرد.

منابع: people ، upi