شهرخبر

ساعت هوشمند هواوی را به روز کنید تا شگفت‌زده شوید

ساعت هوشمند هواوی را به روز کنید تا شگفت‌زده شوید
هوآوی اخیراً به‌روزرسانی جدید سیستم عامل HarmonyOS 2.1.0.399 را برای دو ساعت هوشمند هوآوی Watch GT 3 و GT Runner منتشر کرده است. این بروزرسانی ویژگی‌های جالبی را ارائه می‌دهد. به عنوان مثال یک عملکرد کلید ماشین جدید به این نرم افزار اضافه شده است که کاربران می‌توانند با استفاده از آن قفل درب خودرو را باز کنند و یا حتی خودرو را از راه دور کنترل کنند.

به گزارش ثریا هوآوی اخیراً به‌روزرسانی جدید سیستم عامل HarmonyOS 2.1.0.399 را برای دو ساعت هوشمند هوآوی Watch GT 3 و GT Runner منتشر کرده است.

این بروزرسانی ویژگی‌های جالبی را ارائه می‌دهد. به عنوان مثال یک عملکرد کلید ماشین جدید به این نرم افزار اضافه شده است که کاربران می‌توانند با استفاده از آن قفل درب خودرو را باز کنند و یا حتی خودرو را از راه دور کنترل کنند.

این سیستم عامل همچنین کلید درب اتاق، دقت مسافت شنا و تشخیص ژست شنا را نیز ارائه می‌دهد. عملکرد کلید ماشین فقط با خودرو AITO M5 شرکت هوآوی سازگار است. کاربران این امکان را دارند تا با استفاده از ساعت هوشمند هوآوی، خودروی خود را از راه دور کنترل کنند و تنها با استفاده از یک ضربه بر روی کلید خودروی BYD NFC قفل درب خودرو را باز کنند.

کاربران می‌توانند از ساعت هوشمند خود برای باز کردن درب اتاق نیز استفاده کنید. آن‌ها می‌توانند به سادگی قفل درب را با استفاده از ساعت هوشمند خود لمس کنند. در حال حاضر، تنها قفل درب هوشمند هوآوی با این ویژگی سازگار است. این بروزرسانی بهینه سازی‌های خاصی را نیز به همراه دارد. به عنوان مثال کاربران اکنون می‌توانند چندین دوره زمانی را در حالت Do not disturb تنظیم کنند و یک دوره دویدن سفارشی یا برنامه دویدن هوشمند را با چرخاندن تاج و فشار دادن دکمه ترکیبی پایین اجرا کنند.

منبع: فرارو