شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#پرسپولیس#فوتبال#تیم فوتبال

واکنش پورعلی‌گنجی به چهارمین کلین‌شیت پیاپی پرسپولیس

واکنش پورعلی‌گنجی به چهارمین کلین‌شیت پیاپی پرسپولیس

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس ابراز امیدواری کرد روند گل نخوردن سرخپوشان تداوم داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مرتضی پورعلی‌گنجی پس از برتری 2 بر صفر پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: خدا را شکر بازی خوبی بود و توانستیم موقعیت‌های بیشتری خلق کنیم و گل هم بزنیم و در نهایت سه امتیاز را گرفتیم.

وی درباره عملکرد تیم حریف گفت: بازیکنان صنعت نفت خیلی خوب بودند و فشار هم آوردند. 

پورعلی‌گنجی درباره حضور هواداران خاطر نشان کرد: خوشبختی ما پرسپولیسی‌ها این است که هواداران زیادی داریم. خدا را شکر در تیمی حضور دارم که پرطرفدارترین تیم آسیاست و این مسئله باعث می‌شود که با انرژی زیادی بازی کنیم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس درباره حضورش در میدان که پس از مدت‌ها رقم خورد، خاطرنشان کرد: بعد از 400 روز اولین بازی رسمی‌ام را انجام دادم. البته کل بدنم گرفت. خدا را بابت 90 دقیقه بازی شکر می‌کنم.

پورعلی‌گنجی در مورد شرایط تیم ملی فوتبال خاطر نشان کرد: فعلاً درباره تیم ملی صحبت نکنیم، بهتر است. ان‌شاءالله که تصمیم خوب بگیرند و در کنار هم تیم ملی خوبی داشته باشیم.

وی راجع به حضور بانوان در ورزشگاه گفت: بابت حضور بانوان و خانواده‌ها خوشحالم. آنها انرژی ما را دو برابر کردند و امیدوارم که این حضورشان ادامه‌دار باشد.

پورعلی‌گنجی در پایان درباره گل نخوردن پرسپولیس در چهار بازی گذشته گفت: ان‌شاءالله تا آخر بازی‌ها همین روند را ادامه بدهیم.

 

انتهای پیام/