با تلاش ماموران مرکز عملیات پلیس اطلاعات تهران، قاتل فراری پس از ۲ماه زندگی مخفیانه عاقبت در یک عملیات مشترک پلیسی دام قانون افتاد و دستگیر شد.

سرگرد محمد زیدی معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس اطلاعات تهران گفت: حدود ۲ ماه قبل در جریان یک نزاع دسته جمعی در یکی از شهرستان های جنوبی کشور، یکی از عاملان اصلی این درگیری ضمن اخلال در نظم عمومی و قدرت نمایی با استفاده از سلاح موجب قتل یکی از شهروندان می شود که بلافاصله از محل متواری می شود.

وی افزود: کارآگاهان پلیس شهرستان مربوطه با بررسی صحنه قتل و سرنخ های موجود هویت متهم را شناسایی و تحقیقات خود را برای دستگیری وی آغاز کردند.

معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس اطلاعات تهران با بیان اینکه در تحقیقات پلیسی مشخص شد متهم به شهر تهران گریخته است تصریح کرد: با تلاش ماموران اطلاعات پلیس تهران، اطلاعاتی در خصوص محل اختفای قاتل در حوالی خیابان “شریعتی” به دست آمد و نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس شد.

این مقام انتظامی عنوان کرد: با تلاش ماموران در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه قاتل فراری در مخفیگاهش دستگیر و برای سیر مراحل قضائی به دادسرای محل رسیدگی جرم در شهرستان مربوطه معرفی کردند.

سرگرد زیدی در پایان خاطر نشان کرد: پلیس قاطعانه در برابر مخلان نظم و امنیت عمومی ایستاده است و اجازه جولان دادن به اینگونه افراد را نخواهد داد.