پایان زندگی زیرزمینی قاتل فراری در خیابان شریعتی / شرور قداره کش در جنوب ایران دست به قتل زده بود

به گزارش رکنا؛ سرگرد "محمد زیدی" معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس اطلاعات تهران در تشریح جزئیات این خبر گفت: حدود 2  ماه قبل در جریان یک نزاع دسته جمعی در یکی از شهرستان های جنوبی کشور، یکی از عاملان اصلی این درگیری ضمن اخلال در نظم عمومی و  قدرت نمایی با استفاده از سلاح موجب قتل یکی از شهروندان می شود که بلافاصله از محل متواری  می شود.

وی افزود: کارآگاهان پلیس شهرستان مربوطه با بررسی صحنه قتل و سرنخ های موجود هویت متهم را شناسایی و تحقیقات خود را برای دستگیری وی آغاز کردند.

معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس اطلاعات تهران با بیان اینکه در تحقیقات پلیسی مشخص شد متهم به شهر تهران گریخته است  تصریح کرد: با تلاش ماموران اطلاعات  پلیس تهران،  اطلاعاتی در خصوص محل اختفای قاتل  در حوالی خیابان "شریعتی" به دست آمد و نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس شد.

این مقام انتظامی عنوان کرد: با تلاش ماموران در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه قاتل فراری در مخفیگاهش  دستگیر و برای سیر مراحل قضائی به دادسرای محل رسیدگی جرم در شهرستان مربوطه معرفی کردند.

سرگرد زیدی در پایان خاطر نشان کرد: پلیس قاطعانه در برابر مخلان نظم و امنیت عمومی ایستاده است و اجازه جولان دادن به اینگونه افراد را نخواهد داد