شهرخبر

بنا، درستکار و عباس جدیدی داوران همه‌فن حریف شدند!

بنا، درستکار و عباس جدیدی داوران همه‌فن حریف شدند!

سرمربیان تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی به همراه قهرمان سابق جهان و مدیر تیم‌های ملی فرنگی به عنوان داوران استعدادیاب کشتی، در یک برنامه تلویزیونی حضور خواهند داشت.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علیرضا دبیر از ابتدای دوره ریاستش روی این موضوع تاکید داشت که برای بالا بردن جمعیت کشتی، علاوه بر بودجه، نیاز به همکاری صداوسیما و رسانه‌ها نیز وجود دارد تا بار دیگر ورزش ملی کشور به خانه‌های مردم برود.

در همین راستا و در جهت احیای دوباره کشتی در بین مردم و همچنین تلویزیون جلساتی به انجام رسید و مقرر شد که برنامه تلویزیونی شبیه به «ستاره‌ساز»؛ برنامه‌ای که قبلا در مورد فوتبال ساخته شده، برای کشتی ساخته شود.

نام این برنامه «همه فن حریف» است که به صورت خاص به کشتی خواهد پرداخت. تولید این برنامه تلویزیونی با حضور 56 کشتی‌گیر نوجوان و نونهال از 14 استان کلید خورده که به نظر می‌رسد از انتهای تابستان و یا ابتدای پاییز روی آنتن برود.

جالب اینکه هر دو سرمربی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی در این برنامه تلویزیونی به عنوان داور بر کار کشتی‌گیران شرکت‌کننده نظارت دارند. علاوه بر محمد بنا و پژمان درستکار که در شب‌های گذشته برای ضبط این برنامه به استودیو می‌رفتند عباس جدیدی قهرمان پیشین کشتی جهان و علی محمدی مدیر تیم‌های ملی فرنگی جزو 4 داور حاضر در این برنامه هستند.انتهای پیام/